Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak należy postępować ze zwłokami człowieka?

  dyżurnego. Lekarz ten, po przeprowadzeniu oględzin, stwierdza zgon i jego przyczynę oraz wystawia kartę zgonu. W przypadkach, gdy zgodnie z ustawą ma być przeprowadzana sekcja zwłok

 • Sposób postępowania szpitala w razie śmierci pacjenta

  przyczynę oraz wystawia kartę zgonu. W przypadkach, gdy zgodnie z ustawą ma być przeprowadzana sekcja zwłok, stwierdzenie przyczyny zgonu następuje po przeprowadzeniu sekcji zwłok. (...)

 • Co z Magdaleną Żuk?

  Group SA" Magdalena Żuk, śledztwo, Egipt, Magda Żuk, handel ludźmi, śmierć, sekcja zwłok

 • Porada prawna na temat sekcja zwłok

  Nie szukaj dłużej informacji na temat sekcja zwłok, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Uważajmy nad wodą – apelują policjanci

  prokuratora zabezpieczono. Zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która wyjaśni, co było przyczyną śmierci mieszkańca gminy Piecki. Każdy, kto wypoczywa nad wodą, powinien pamiętać (...)

 • Pogrzeb Andrzeja Leppera według ustawy

  . Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie samobójstwa. Sekcja zwłok wykazała, że w zdarzeniu nie brały udziału osoby trzecie. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl Andrzej Lepper, pogrzeb, (...)

 • Ubezpieczenie na wypadek śmierci a choroba

  roszczenia powołując się na fakt, iż kredytobiorca chorował lub wiedział o swojej chorobie przed datą zaciągnięcia kredytu, mimo iż z orzeczenia lekarza choroba ta nie była przyczyną zgonu, a sekcja (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane