Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Usługi pośrednictwa finansowego a VAT

  , transakcji dotyczących dokumentów ustanawiających tytuł własności, transakcji dotyczących praw w odniesieniu do nieruchomości. Zgodnie zatem z ogólną zasadą usługi pośrednictwa finansowego (sekcja (...)

 • VAT przy usługach pośrednictwa finansowego

  (sekcja J ex 65 – 67 PKWiU), za wyjątkiem: działalności lombardów, z wyjątkiem usług świadczonych przez banki, usług polegających na oddaniu w odpłatne użytkowanie rzeczy (...)

 • Karta podatkowa w 2018 roku

  żywnościowych podatnicy mogą również dokonywać detalicznej sprzedaży wydawnictw prasowych (PKWiU 58.13.10.0, 58.14.11.0, 58.14.12.0, 58.14.19.0), biletów komunikacji miejskiej (PKWiU ex

 • Porada prawna na temat sekcja j ex 65-67

  Nie szukaj dłużej informacji na temat sekcja j ex 65-67, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Płatności bezpośrednie dla producentów rolnych - w 2006 r.

  ; rajgras wyniosły (rajgras francuski) (Arrhenatherum elatius (L.) P. Beauv. Ex J. S. i K.B. Presl)  ex 1209 29 10  kupkówka pospolita (Dactylis glomerata L.)  ex (...)

 • Zwolnienia z kas fiskalnych na 2018 rok

  , anten (PKWiU ex 26 i ex 27.90), j) sprzętu fotograficznego, z wyłączeniem części i akcesoriów do sprzętu i wyposażenia fotograficznego (PKWiU ex 26.70.1), k) wyrobów (...)

 • Jak zarejestrować indywidualną działalność gospodarczą?

  , obrobionych, lecz nieoprawionych (PKWiU ex 32.12.11.0), 2) pyłu i proszku z pozostałych naturalnych lub syntetycznych kamieni szlachetnych lub półszlachetnych (PKWiU ex 32.12.12.0), 3) (...)

 • Mienie PKP

  prawa ustawodawca zachował instytucję zarządu, to zarząd powierniczy ustanowiony ex lege na podstawie rozporządzenia z 1926 r. przekształcony ex lege w zarząd, nie mógł wygasnąć wraz (...)

 • Fundusze strukturalne UE w Polsce

  euro. Czego dotyczy Program Operacyjny Rozwój Polski Wschodniej (PO RPW)? Założeniem PO Rozwój Polski Wschodniej jest przyspieszenie tempa rozwoju społeczno-gospodarczego Polski (...)

 • Jak złożyć PIT przez Internet?

  pobrać formularz ze strony www.portalpodatkowy.mf.gov.pl (zakładka "e-Deklaracje"), sekcja "Formularze", a następnie wypełnić, podpisać go, wpisując kwotę przychodu wykazaną w zeznaniu rocznym za (...)

 • Co z Magdaleną Żuk?

  Group SA" Magdalena Żuk, śledztwo, Egipt, Magda Żuk, handel ludźmi, śmierć, sekcja zwłok

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane