Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zgłoszenie o nabyciu własności SD-Z1

  kamienicy, w której prawa do spadku nabyło 8 osób. Gdzie powinien być zgłoszony druk SD-Z1 - w którym US, jeżeli część rodzeństwa mieszka w Łodzi, część w Krakowie, a ciotka w Kanadzie? (...)

 • Jak najkorzystniej zatrudnić nianię?

  utraty przez rodziców albo rodzica samotnie wychowującego dziecko zatrudnienia, zaprzestania świadczenia usług lub działalności, składki opłaca się przez okres 3 miesięcy od dnia zaistnienia (...)

 • Składamy wniosek o emeryturę w obniżonym wieku emerytalnym...

  podmiotów realizujących zadania publiczne; rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 14 września 2011 r. w sprawie sporządzania i doręczania dokumentów elektronicznych oraz udostępniania

 • Porada prawna na temat sdz 2 (3) wersja 2011 druk

  Nie szukaj dłużej informacji na temat sdz 2 (3) wersja 2011 druk, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Parlament przyjął pakiet klimatyczny

  10mg/kg. W oleju napędowym do napędu maszyn oraz statków żeglugi śródlądowej poziom siarki musi zostać ograniczony do 20mg/kg i limit ten będzie obowiązywał począwszy od 2011 roku.  

 • Spotkanie Zespołu ds. Społeczeństwa Informacyjnego KWRiST

  czasu potrzebnego do zarejestrowania kupionej nieruchomości (register property). Cel 3: Udostępnienie obywatelom oraz firmom i samorządom danych z rejestrów referencyjnych oraz innych informacji

 • Zmiany w prawie pracy dotyczące urlopu i zasiłku macierzyńskiego

  będzie sukcesywnie zwiększany aż do osiągnięcia założonego wymiaru w dniu 1 stycznia 2014 r. I tak w latach 2010 oraz 2011 dodatkowy urlop macierzyński będzie przysługiwał w wymiarze 2 (...)

 • Polityka energetyczna Polski do 2030 roku

  zasadniczą i najbardziej wartościową część Polityki. Uwagi do Programu zawarte są w Załączniku 3. 8. Części Polityki poświęcone ochronie środowiska wydają się nie dostrzegać istoty problemu. (...)

 • Jak legalnie zatrudnić nianię i pomoc domową?

  na tego typu rozwiązanie. Dzięki ustawie o opiece nad dziećmi do lat 3, która weszła w życie 4 lutego 2011 roku, można legalnie zatrudnić nianię. Zatrudniona na tym stanowisku osoba (...)

 • Specjalne ośrodki dla trudnych gimnazjalistów i inne propozycje zmian w oświacie

  zmianie ustawy o systemie oświaty oraz o zmianie niektórych innych ustaw (sejmowy druk nr 2123) Źródło: www.sejm.gov.pl ośrodki wsparcia wychowawczego, OWW, gimnazjum i internat, liceum profilowane, (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane