Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Pilne! Proszę o pomoc.

  Witam, Pisze z prośbą o pomoc. A to bardzo ważne i nie wiem kogo się poradzić. Wczoraj sprzedaliśmy samochód rocznik 1993. Kupującemu (...)

 • szanse na odzyskanie pieniędzy ?

  Witam. Sytuacja wygląda tak, że nie otrzymaliśmy z kolegą pieniędzy za wykonaną pracę. Praca była załatwiana "po znajomości" i nie wszystko było (...)

 • zwrot 6000 alimentów - czy to możliwe??

  Witam Mam problem który przedstawia się następująco: mój ojciec żąda zwrotu 6000 pln za alimenty. Jak to się stało już pisze. 1.Od stycznia 2010 (...)

 • Praca bez umowy

  Witam, czy można do cv wpisać pracę bez umowy? Dodam, że ze sprawdzeniem tego u pracodawcy nie będzie problemu. witam mam taki problem pracowałem (...)

 • obnizenie alimentów na dziecko 9 letnie

  Zarabiam 3200ZŁ MOJA zona 2000 tyś płace alimenty 450 zł czy moge je zmiejszyc o polowe przy czym moja byla zona zrabia ok 2000 zł. i ma na utrzynaniu (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane