Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Samowola budowlana

  elementów nośnych itp. przeprowadzanej przez organ nadzoru budowlanego. nadzór budowlany, samowola budowlana, projekt budowlany, projekt zamienny

 • Legalizacja budowy balkonu

  której prosimy przeczytać w dostępnym na naszej stronie artykule pt.: Samowola budowlana   pozwolenie na budowę, roboty budowlane, prawo do dysponowania nieruchomością, zabytki, balkon, (...)

 • Samowolna rozbudowa w latach 80-tych

  teraz chcielibyśmy zalegalizować istniejący stan. Co musimy zrobić? Jakie ewentualne konsekwencje mogą nas spotkać? Samowola budowlana, tj. przeprowadzenie budowy bez wymaganego pozwolenia (...)

 • Porada prawna na temat samowola budowlana konsekwencje

  Nie szukaj dłużej informacji na temat samowola budowlana konsekwencje, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Konsekwencje budowy garażu blaszanego bez zezwolenia

  zagrożenie środowiska. Zatem za wykonanie rozbiórki garażu nie grożą żadne inne konsekwencje prawne. zezwolenie, pozwolenie, działka, garaż, obiekt budowlany, samowola budowlana, (...)

 • Nakaz rozbiórki a kara grzywny

  rozbiórki, grzywna, obiekt budowlany, mandat karny, występek, prawo budowlane, samowola budowlana

 • Samowolna budowa garażu

  artykułach: Tryb postępowania dotyczącego rozbiórek obiektów budowlanych Kiedy budowa nie wymaga uzyskania pozwolenia? prawo budowlane, pozwolenie na budowę, brak pozwolenia, samowola budowlana, (...)

 • Budynek gospodarczy a pozwolenie na budowę

  na budowę, zgłoszenie, zawiadomienie o zakończeniu robót, legalizacja, samowola budowlana

 • Sankcja za samowolne przesunięcie bramy

  rozbiórkę bez względu na okres, jaki upłynął od zakończenia budowy. Ponadto wskazać w tym miejscu należy, iż samowola budowlana, niezależnie od rodzaju wykonanych robót budowlanych, (...)

 • Poszerzenie okna samowolą budowlaną

  budowlaną. Czy jest to samowola budowlana, a jeśli tak, to jakie czynności należy wykonać, aby dokonać legalizacji? Zaznaczam, że lokator nie zamierza ponownie wykonać wymiany okna na większe, (...)

 • Legalizacja samowoli budowlanej

  użytkowania takiego obiektu budowlanego należy uzyskać dodatkowo ostateczną decyzję o pozwoleniu na użytkowanie. samowola budowlana, pozwolenie na budowę, pozwolenie na użytkowanie, rozbiórka

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Domek gospodarczy

  Witam, Około 6 lat temu rodzice kupili działkę z domkiem jednorodzinnym oraz domkiem gospodarczym. Z mężem chcieliśmy domek gospodarczy rozbudować (...)

 • Samowola

  Witam w gminie której mieszkam nikt nie reaguje na samowole budowlaną, Urząd Miasta doskonale o tym wie ale nic nie robi. Ja się temu sprzeciwiam, (...)

 • Samowola budowlana_

  Zaklad energetyczny bez mojej zgody wybudowal na mojej dzilce budowlanej stacje transformatorowa oraz czesc linni przasylowej i slup wirowy. o jaka wysokosc (...)

 • samowola budowlana

  zacząłem budowę budynku w obecnej chwili wybudowałem do zera bez prawomocnego pozwolenia wszystko jest zgodnie z przepisami i projektem, życzliwość (...)

 • Plac zabaw a prawo budowlane

  3 metry od moich okien znajsuje sie palac zabaw, co jest dla mnie i mieszkancow mojego bloku zrodlem nieustannego halasu praktycznie od rana do wieczora (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane