Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Samowola budowlana

  elementów nośnych itp. przeprowadzanej przez organ nadzoru budowlanego. nadzór budowlany, samowola budowlana, projekt budowlany, projekt zamienny

 • Legalizacja budowy balkonu

  której prosimy przeczytać w dostępnym na naszej stronie artykule pt.: Samowola budowlana   pozwolenie na budowę, roboty budowlane, prawo do dysponowania nieruchomością, zabytki, balkon, (...)

 • Samowolna rozbudowa w latach 80-tych

  teraz chcielibyśmy zalegalizować istniejący stan. Co musimy zrobić? Jakie ewentualne konsekwencje mogą nas spotkać? Samowola budowlana, tj. przeprowadzenie budowy bez wymaganego pozwolenia (...)

 • Opinia prawna na temat samowola budowlana konsekwencje

  Nie szukaj dłużej informacji na temat samowola budowlana konsekwencje, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Konsekwencje budowy garażu blaszanego bez zezwolenia

  zagrożenie środowiska. Zatem za wykonanie rozbiórki garażu nie grożą żadne inne konsekwencje prawne. zezwolenie, pozwolenie, działka, garaż, obiekt budowlany, samowola budowlana, (...)

 • Konsekwencje samowoli budowlanej

  Pan na rozbiórkę obiektu. W niektórych przypadkach dopuszcza się również legalizację samowoli budowlanej, jednak wiąże się to z dużymi kosztami. konsekwencje, samowola, (...)

 • Nakaz rozbiórki a kara grzywny

  , poz. 1423; par. 2)  nakaz rozbiórki, grzywna, obiekt budowlany, mandat karny, występek, prawo budowlane, samowola budowlana

 • Samowolna budowa garażu

  artykułach: Tryb postępowania dotyczącego rozbiórek obiektów budowlanych Kiedy budowa nie wymaga uzyskania pozwolenia? prawo budowlane, pozwolenie na budowę, brak pozwolenia, samowola budowlana, (...)

 • Budynek gospodarczy a pozwolenie na budowę

  na budowę, zgłoszenie, zawiadomienie o zakończeniu robót, legalizacja, samowola budowlana

 • Sankcja za samowolne przesunięcie bramy

  rozbiórkę bez względu na okres, jaki upłynął od zakończenia budowy. Ponadto wskazać w tym miejscu należy, iż samowola budowlana, niezależnie od rodzaju wykonanych robót budowlanych, (...)

 • Poszerzenie okna samowolą budowlaną

  budowlaną. Czy jest to samowola budowlana, a jeśli tak, to jakie czynności należy wykonać, aby dokonać legalizacji? Zaznaczam, że lokator nie zamierza ponownie wykonać wymiany okna na większe, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • samowola

  Witam, Odziedziczylam stary dom (zbudowany we wczesnych latach 90), jest to samowola budowlana choc gmina wie o istnieniu domu bo pobiera podatki, jest (...)

 • Samowola budowlana_

  Zaklad energetyczny bez mojej zgody wybudowal na mojej dzilce budowlanej stacje transformatorowa oraz czesc linni przasylowej i slup wirowy. o jaka wysokosc (...)

 • Samowola budowlana

  Witam moje pytanie odnośnie wybudowania części drogi przez zarządcę nieruchomości czyli spóldzielnie mieszkaniową bez wymaganego pozwolenia jak (...)

 • samowola budowlana

  Witam. Proszę o pomoc!! Dostaliśmy od gminy zawiadomienie w sprawie wyjaśnienia sprawy o samowolkę. Chodzi o tzw. suszarnię do tytoniu którą to (...)

 • samowola budowlana

  znalazłem domek do zakupu ale po zapoznaniu się z projektem okazuje się że zgodnie z nim jest tylko pół budynku podpiwniczone, a w rzeczywistości (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane