Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Reforma dla kadr Służby Więziennej

  wyjątkiem jednego artykułu, który wejdzie w życie 1 sierpnia 2018 r. więziennictwo, służba więzienna, egzaminy oficerskie, więzienie, zakład karny, funkcjonariusz, areszt

 • Zmiany w Systemie Dozoru Elektronicznego i więziennictwie

  . też: Nowy system kształcenia kadr Służby Więziennej Reforma dla kadr Służby Więziennej Nadchodzi gruntowna reforma więziennictwa Kodeks karny wykonawczy, więziennictwo, służba więzienna, (...)

 • Nadchodzi gruntowna reforma więziennictwa

  gen. Jacek Kitliński przedstawili na konferencji prasowej w Ministerstwie Sprawiedliwości założenia reformy. Nowy system naboru i kształcenia Służba Więzienna, w przeciwieństwie do Policji, (...)

 • Porada prawna na temat służba więzienna

  Nie szukaj dłużej informacji na temat służba więzienna, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Nowy system kształcenia kadr Służby Więziennej

  nowoczesną, prężną i szanowaną formacją, która stoi na straży praworządności w Polsce i bezpieczeństwa obywateli. Służba Więzienna, w przeciwieństwie do policji, Sił Zbrojnych (...)

 • Projekt ustawy o Służbie Więziennej

  Sprawiedliwości  projekt, Służba Więzienna, zakłady karne, funkcjonariusze

 • Na podwyżki dla funkcjonariuszy MSW przeznaczyło 76 mln złotych

  zostanie przeznaczonych łącznie 76 mln 160 tys. złotych. Poszczególne formacje otrzymają na podwyżki odpowiednio: Państwowa Straż Pożarna – 30 mln 226 tys. zł,Służba Więzienna – (...)

 • Będą podwyżki dla BOR-u i strażaków

  ; 3.945 zł, a dla Biura Ochrony Rządu – 4.204 złotych.(msw.gov.pl)(PC) MSW, podwyżki, BOR, Straż Graniczna, Straż Pożarna, Służba Więzienna

 • Rząd pozwoli razić prądem w pociągach?

   3. Służba Celna  3. Państwowa Straż Łowiecka  4. Służba Więzienna  4. Biuro Ochrony Rządu  5. Straż Graniczna  5. Inspekcja Transportu (...)

 • Równoważnik pieniężny za brak mieszkania

  Pan swoją część masy spadkowej drugiemu z rodziców (będącym jednocześnie spadkobiercą ustawowym). służba więzienna, równoważnik, brak, mieszkania, lokal, własność, nabycie, (...)

 • Przechowywanie odcisków palców podejrzanego

  , urzędy skarbowe, ZUS, służba więzienna, Komisja Nadzoru Bankowego, Państwowa Straż Łowiecka, GUS, Generalny Inspektor Informacji Finansowej, dyrektorzy parków narodowych, Państwowa Straż (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • służba więzienna

  Witam Mam takie pytanie czy osoba, która ma w rodzinie (brata dokladnie) karanego, może starać się o pracę w służbie więziennej? Z góry dziękuję (...)

 • proces karny - osoba szczególnie niebezpieczna.

  Właśnie przeczytałem w gazecie o tym kim jest osoba szczególnie niebezpieczna podczas procesu w rozumieniu kodeksu karnego i jak jest oznaczona na (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane