Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Spółdzielnie mieszkaniowe nie umogą odmawiać operatorom

  punktu widzenia lokatora korzystne jest, żeby na terenie jednego budynku usługi telekomunikacyjne mogło świadczyć jak najwięcej przedsiębiorców. Ich rywalizacja oznacza bowiem niższe ceny i większą

 • Jakie praktyki ograniczające konkurencję są zakazane?

  oraz ustawa o ochronie konkurencji i konsumentów) precyzują te zakazy i regulują konsekwencje zachowań odbiegających od tego modelu. Konkurencja to rywalizacja co najmniej dwóch

 • Ustalenie zakresu działalności konkurencyjnej pracownika

  jest to rywalizacja uczestników rynku, którzy dążąc do realizacji swoich celów, próbują przedstawiać potencjalnym odbiorcom dóbr i usług oferty wyróżniające się spośród innych ceną, jakością (...)

 • Porada prawna na temat rywalizacja

  Nie szukaj dłużej informacji na temat rywalizacja, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kodeks Dobrego Zarządzania dla Polskich Związków Sportowych

  ;Analiza działalności polskich związków sportowych w sportach olimpijskich. sport, sportowiec, rywalizacja, korupcja, Kodeks Dobrego Zarządzania dla Polskich Związków Sportowych

 • Doping w sporcie będzie zwalczany

  przez Panel  spraw dyscyplinarnych. doping, sport, Polska Agencja Antydopingowej, POLADA, sportowcy, rywalizacja

 • W sprawie strategii antydopingowej w Polsce

  : www.rpo.gov.pl fair play, rywalizacja sportowa, sport, polscy sportowcy, olimpijczycy, doping, środki dopingowe, strategia antydopingowa

 • Sourcedin - komunikacja B2B zwiększa konkurencyjność usług prawniczych

  szanowanego, już z racji samego wykształcenia, mecenasa do poziomu nowoczesnego przedsiębiorcy. W dobie powszechnego outsourcingu i zawirowań gospodarczych rywalizacja o klienta wymaga od prawników

 • Polska prewencja kryminalna odnosi europejskie sukcesy

  Europejskiej Nagrody Prewencji Kryminalnej rywalizacja była tak zacięta, iż postanowiono przyznać specjalne wyróżnienie.Oficjalna gala odbyła się 18 listopada br. w Paryżu w zabytkowym budynku (...)

 • Forum Ekonomiczne w Krynicy

  bezpieczeństwa energetycznego oraz wiążącej się z nim suwerenności ekonomicznej państw. Trwa rywalizacja energetyczna. Widać ją w europejskiej polityce i gospodarce, w relacjach Unii z jej wschodnimi (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • czy to przestępstwo?

  Witam. chcialam przedstawic sytuacje i ciekawa jestem opinii prawnej otóż... kolezanka z pracy w zasadzie to z bylej pracy opowiadała mi ciekawa historie (...)

 • fikcyjne umowy - oszukani przez telefon

  Witam! Rynkowa rywalizacja pomiędzy operatorami telekomunikacyjnymi przybiera coraz ostrzejsze formy. Niektórzy posuwają się do chwytów poniżej pasa, (...)

 • widzenia z dzieckiem

  Chciałabym się dowiedzieć czy jako matka dziecka, to ja mogę złożyć wniosek o ustalenie liczby widzeń z dzieckiem? Ojciec dziecka jest osobą nahalną (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane