Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Przedsiębiorcy wybierają opodatkowanie liniowe

  ; Opublikowane przez Ministerstwo Finansów dane oparte są na zeznaniach rocznych za 2012 r. Obejmują one przedsiębiorców stosujących ryczałt ewidencjonowany, podatek liniowy oraz skalę podatkową. (...)

 • Ulga na dziecko 2013: ile zyskasz?

  -37. Jest to niemożliwe w przypadku rozliczania się z fiskusem na PIT-28 (ryczałt ewidencjonowany), PIT-36L (podatek liniowy), PIT-38 (dochody kapitałowe), czy PIT-39 (sprzedaż nieruchomości). Odliczenie (...)

 • PIT 2012. Jak rozliczyć się przez Internet?

  elektroniczny PIT. Wystarczy, że będziemy je posiadali w wersji elektronicznej. Poświadczenie możemy też wydrukować, co oszczędzi problemów w razie awarii komputera.     PIT 2012, (...)

 • Opinia prawna na temat ryczałt samochodowy 2012

  Nie szukaj dłużej informacji na temat ryczałt samochodowy 2012, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zmiany w PIT na 2007 rok

  dochody stawką liniową. Zachowano ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, który od 2008 r. będzie ograniczony do podatników, których przychody nie przekraczają 150 tys. euro (obecnie: 250 tys.). Podstawa

 • Zaświadczenie o osiąganych zarobkach

  Czy wystawiając standardowe zaświadczenie o średnich zarobkach netto i brutto z trzech miesięcy powinniśmy uwzględnić takie składniki jak ryczałt samochodowy, ekwiwalent za pranie odzieży, (...)

 • PIT 2012. Umowa zlecenie. Kiedy nie rozliczać w PIT?

  obowiązek pobrania zaliczek na podatek dochodowy, a w konsekwencji wystawienia nam informacji PIT-11.   PIT 2012, umowa zlecenie, PIT-11, ryczałt

 • Samochód a ryczałt ewidencjonowany i VAT

  uzyskania przychodów.   samochód, ryczałt ewidencjonowany, VAT, paliwo, wydatki na nabycie części, koszty, ewidencja przebiegu pojazdu

 • Jak rozliczyć się przez Internet? PIT 2013

  komputera. PIT 2012, rozliczenie przez Internet, deklaracje podatkowe, e-deklaracje

 • PIT 2012. Do kiedy musisz złożyć PIT-28?

  -28, ryczałt, karta podatkowa, rozliczenie osób duchownych

 • Polsko-tureckie relacje

  kontekście organizacji Euro 2012 - dodał.***Wartość polsko-tureckich obrotów handlowych przez 8 miesięcy br. wyniosła blisko 3 mld dolarów i wzrosła w porównaniu z analogicznym (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Ryczałt samochodowy 2012, stawka wzrasta?

  Dzieńdobry. Szukam odpowiedzi na pytanie dotyczące zmiany dotychczasowej wysokości ryczałtu samochodowego za 1km który obowiązuje od 2007 roku. Czy (...)

 • Ryczałt samochodowy

  Czy podatek od używania prywatnego samochodu do celów służbowych (19%) jest zgodny z prawem? Użytkujemy samochód za własne ,zapracowane i opodatkowane (...)

 • ryczałt samochodowy a prawo jazdy

  Witam, pracuję w firmie na 1/2 etatu. wszystkim pracownikom należy się ryczałt samochodowy tylko nie mnie, nie mam prawa jazdy. Korzystam dojeżdżając (...)

 • Ryczałt samochodowy - pilne

  Jak wyglada obecnie sytuacja ryczałtu samochodowego (umowa o korzystanie z samochodu prywatnego dla celów służbowych). Czy przepisy całkowicie wykluczyły (...)

 • ryczałt 8,5% i ulgi

  witam, prowadzę działalność, jest to warsztat samochodowy czy jeśli rozliczam się na zasadzie ryczałtu to mogę odliczać internet na pit0?


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane