Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Tajemnica przedsiębiorstwa przed sądem

  to bowiem przedmiotem niniejszej sprawy. tajemnica przedsiębiorstwa, rozprawa, niejawna, przy drzwiach zamkniętych, sąd, dokumenty, strona przeciwna

 • IV - Kodeks postępowania karnego. Postępowanie przed sądem pierwszej instancji. Postępowanie odwoławcze

  przebiegu rozprawy za pomocą urządzenia rejestrującego dźwięk.  Art. 359. Niejawna jest rozprawa, która dotyczy:  1) wniosku prokuratora o umorzenie postępowania z powodu niepoczytalności

 • Postępowanie prywatnoskargowe

  . Zgodnie z art. 359 kodeksu postępowania karnego niejawna jest rozprawa, która dotyczy sprawy o pomówienie lub znieważenie; na wniosek pokrzywdzonego rozprawa odbywa się jednak jawnie. (...)

 • Porada prawna na temat rozprawa niejawna

  Nie szukaj dłużej informacji na temat rozprawa niejawna, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Informacja o terminie rozprawy karnej

  zasad prawa karnego, ograniczenia jawności mogą nastąpić w wyjątkowych sytuacjach. Przykładowo - niejawna jest rozprawa, która dotyczy wniosku prokuratora o umorzenie postępowania z (...)

 • Nagrywanie posiedzenia sądowego

  przebiegu przez uczestników postępowania. Zgodnie z postanowieniami kodeksu postępowania karnego niejawna jest rozprawa, która dotyczy między innymi sprawy o pomówienie lub znieważenie; na (...)

 • Ujawnienie danych z treści aktu oskarżenia

  . Zasadą w postępowaniu, które dotyczy sprawy o pomówienie lub znieważenie jest niejawna rozprawa. Na wniosek pokrzywdzonego rozprawa odbywa się jednak jawnie. Regulacja ta dotyczy jednak (...)

 • Kodeks postępowania karnego

  Art. 1. Postępowanie karne w sprawach należących do właściwości sądów toczy się według przepisów niniejszego kodeksu. Art. 2. § 1. Przepisy niniejszego kodeksu mają na celu takie ukształtowanie postępowania (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane