Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Rozprawa wodno-prawna

  komu za nią płaci? Jaki ma skutek ta rozprawa jeżeli powierzchnia działki podana na mapce będzie inna (większa lub mniejsza) od powierzchni potem wyliczonej? Rozprawa w postępowaniu administracyjnym

 • Jak zainicjować wymeldowanie z urzędu - opinia prawna

  spotkania Państwa. To spotkanie to nic innego jak rozprawa administracyjna, regulowana przepisami kodeksu postępowania administracyjnego. Rozprawa administracyjna Zgodnie z artykułem (...)

 • Rozprawa administracyjna

  Na czym polega rozprawa administracyjna? Po jakim czasie od złożenia wniosku, który będzie rozstrzygany poprzez rozprawę administracyjną musi się ona odbyć? Rozprawa ma dotyczyć wydania (...)

 • Porada prawna na temat rozprawa administracyjna scenariusz

  Nie szukaj dłużej informacji na temat rozprawa administracyjna scenariusz, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Gry losowe w internecie - opinia prawna

  ministra. działalność gospodarcza, gry losowe, zakłady, decyzja administracyjna, minister, finansów, loteria, audioteksowa, wideoloteria

 • Zagospodarowanie przestrzenne - protest

  , osoby zobowiązane do ich poniesienia oraz termin i sposób ich uiszczenia. Z powyższego wynika, iż koszty takie określane są każdorazowo przez organ administracji. rozprawa, administracyjna, (...)

 • Kodeks postępowania administracyjnego

  uczestniczą strony o spornych interesach, mogą być załatwiane w drodze ugody sporządzonej przed organem administracji publicznej (ugoda administracyjna). § 2. Organ administracji publicznej, przed

 • Kwalifikacja prawna fałszywego oświadczenia

  jako współwłaściciel tej nieruchomości? Dodaję, że po mojej interwencji w tej sprawie odbyła się rozprawa administracyjna z udziałem dwu stron i wyszło na jaw, że nieruchomość ta jest (...)

 • NSA oddalił skargę kasacyjną UKE

  UKE, decyzja administracyjna

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

  Wkrótce mam rozprawę rozwodową. Ja i mój mąż mamy adwokatów i pewnie damy sobie nieźle "czadu". Mąż wniósł o rozwód mimo że mamy maleńkie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane