Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Tworzenie klas integracyjnych

  , zmiany w Dz.U Nr 137, poz. 1304 z 2003 roku. Rozporządzenie MENiS z dnia 26 lutego 2002 roku w sprawie podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz kształcenia ogólnego w (...)

 • Nowe sposoby oceniania i promocji uczniów

  W dniu 20 sierpnia 2010 r. Minister edukacji narodowej Katarzyna Hall podpisała rozporządzenie zmieniające rozporządzenie w sprawie warunków i sposobu (...)

 • Ocenianie uczniów i egzaminy na nowych zasadach

  Narodowej z dnia 30 kwietnia 2007 r. w sprawie warunków i sposobu oceniania, klasyfikowania i promowania uczniów i słuchaczy oraz przeprowadzania sprawdzianów i egzaminów w szkołach (...)

 • Porada prawna na temat rozporządzenie men w sprawie oceniania 2010 tekst ujednolicony

  Nie szukaj dłużej informacji na temat rozporządzenie men w sprawie oceniania 2010 tekst ujednolicony, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zmiany w maturach. Zobacz, od kiedy

  lutego 2012 r. w sprawie ramowych planów nauczania w szkołach publicznych (Dz. U., poz. 204), zgodnie z którym, od roku szkolnego 2012/2013 r. prowadzona jest organizacja nauczania (...)

 • Nowy "taryfikator mandatów karnych"

  O jaki "taryfikator mandatów" chodzi?29 listopada 2008 r. weszło w życie rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 5 listopada 2008 r. zmieniające rozporządzenie (...)

 • W sprawie systemu oceniania matur z języka polskiego...

  MEN wydało następujący komunikat w sprawie apelu polskich naukowców do Ministra Edukacji Narodowej o zmianę systemu oceniania matur z języka polskiego. Ministerstwo Edukacji (...)

 • Matura a wynagradzanie nauczycieli

  , który z przyczyn niezależnych od siebie nie miał w tym dniu zajęć? Kwestię tę reguluje paragraf 49 i rozporządzenia MEN z 21 marca 2001r. w sprawie warunków i sposobu oceniania, (...)

 • Czy lekarzowi ze specjalizacją należy się urlop szkoleniowy płatny w celu podniesienia kwalifikacji?

  jest do ułatwiania pracownikowi podnoszenia kwalifikacji. Wprawdzie znów, rozporządzenie MEN i MPiPS z dnia 12 października 1993 r.w sprawie zasad i warunków (...)

 • Reforma edukacji

  . – opublikowanie rozporządzenia uwzględniającego podstawę programową kształcenia w pozostałych zawodach ujętych w klasyfikacji zawodów szkolnictwa zawodowego.  Zmiany (...)

 • Oświata po zmianach

  -konsultantów z Polski.  Bezpieczeństwo w szkole W celu poprawy bezpieczeństwa uczniów oraz nauczycieli w czasie zajęć organizowanych przez szkołę, włożono (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane