Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wniosek o ponowne rozpatrzenie sprawy niekonieczny...

  mógł rozpoznać ją jak wniosek o ponowne rozpatrzenie sprawy. Co to oznacza dla strony? Do strony należy decyzja, jaką drogę zaskarżenia wybrać: może wnioskować o ponowne rozpatrzenie (...)

 • Prawo własności przemysłowej (art. 196 - 254)

  stronie służy wniosek o ponowne rozpatrzenie sprawy w rozumieniu Kodeksu postępowania administracyjnego. 1 [1].  Do postępowania o ponowne rozpatrzenie sprawy stosuje się odpowiednio, z (...)

 • Procedury administracyjne przychylniejsze dla petenta

  przekazuje sprawę wraz z aktami organowi w celu rozpatrzenia przez organ wniosku o ponowne rozpatrzenie sprawy; 2)   nowych regulacji dotyczących wnoszenia i rozpatrywania sprzeciwu od decyzji 

 • Porada prawna na temat rozpatrzenie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat rozpatrzenie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kodeks postępowania administracyjnego

  , członka organu kolegialnego albo z urzędu.§ 1a. Członek samorządowego kolegium odwoławczego podlega wyłączeniu od udziału w postępowaniu w sprawie wniosku o ponowne rozpatrzenie sprawy, jeżeli (...)

 • Emerytura a praca za granicą

  wszystkich trzech państw członkowskich, w których przebyte zostały te okresy, ustalają uprawnienia do świadczeń emerytalno-rentowych. Rozpatrzenie wniosku przez instytucje ubezpieczeniowe (...)

 • Skarga na nierozpatrzenie wniosku o zabezpieczenie

  w jego toku. Postępowanie w sprawie o zabezpieczenie kończy się wydaniem postanowienia. Rozpatrzenie wniosku o zabezpieczenie, które następuje przed rozpoczęciem postępowania o zapłatę zaległego

 • Rejestracja wzoru przemysłowego

  decyzji Urzędu Patentowego stronie służy wniosek o ponowne rozpatrzenie sprawy. Wnioski o ponowne rozpatrzenie sprawy rozpatrywane są w Izbie Odwoławczej Urzędu Patentowego, zwanej ''Izbą Odwoławczą

 • Termin na rozpatrzenie zażalenia

  termin na rozpatrzenie zażalenia na postanowienie prokuratora o umorzeniu postępowania przygotowawczego. prawo karne, postanowienie o umorzeniu, zażalenie, termin rozpoznania

 • Jak uzyskać informacje sektora publicznego do ponownego wykorzystania?

  . Rozpatrzenie wniosku dotyczącego stałego i bezpośredniego dostępu do informacji przechowywanych w systemie teleinformatycznym Podmiot zobowiązany po rozpatrzeniu takiego wniosku: składa (...)

 • Jak uzyskać świadczenie rehabilitacyjne z ubezpieczenia chorobowego?

  świadczenie, zawiera decyzja wydana przez ZUS. Jeśli świadczenie rehabilitacyjne będzie wypłacane przez ZUS, wypłata nastąpi w terminie przewidzianym na rozpatrzenie wniosku (patrz pkt wyżej). 

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane