Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Zwrot podatku

  Pracowałam legalnie w Anglii, pobierano mi podatek(tax) i interesuje mnie sposób, w jaki działa angielskie prawo podatkowe i co mam zrobić ,żeby odzyskać (...)

 • rozliczenie podatkowe

  Witam jakie warunki muszę spełniać do rozliczenia podatkowego? z góry dziękuję za odpowiedzi Witam Mam pytanie czy prowadząc działalność za (...)

 • Rozliczenie podatkowe 2014

  W tamtym roku pracawałem do 31 marca w Polsce potem przeprowadzilem sie do Niemiec teraz mam pytanie bo w Niemczech juz sie rozliczylem i czy w Polsce (...)

 • bezrobotny, rozliczenie podatkowe.

  Jestem zarejestrowany jako bezrobotny, ale nie pobieram zasiłku. Będę musiał się rozliczać mimo wszystko???? jesli w tamtym roku zarobiłeś (...)

 • rozliczenie podatkowe 2010

  Witam, czy ja jako osoba fizyczna nieprowadząca działalności mogę odliczyć koszty związane z doskonaleniem zawodowym, np. koszty egzaminu na uprawnienia? (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane