Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Leasing finansowy i jego rozliczenie w podatku dochodowym

  1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Tekst jednolity: Dz. U. 2011 r. Nr 74 poz. 397 ze zm.). leasing finansowy, rozliczenie umowy leasingu, przychody, finansujący, koszty podatkowe

 • Skorzystaj z abolicji podatkowej!

  podatnik:- nie złożył zeznania podatkowego za rok objęty wnioskiem,- złożył zeznanie podatkowe za rok objęty wnioskiem, ale nie zapłacił podatku należnego,- złożył zeznanie podatkowe (...)

 • Złóż wniosek PIT-WZ, aby rozliczyć PIT-37

  (Dz.U. z 2017 r., poz. 1802). zeznanie PIT-37, rok 2017, wniosek, PIT-WZ, rozliczenie roczne, dochody podatek dochodowy, PIT-37

 • Porada prawna na temat rozliczenie podatkowe miesieczne

  Nie szukaj dłużej informacji na temat rozliczenie podatkowe miesieczne, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Leasing operacyjny i jego rozliczenie w podatku dochodowym

  prawnych (Tekst jedn. Dz. U. 2011 r. Nr 74 poz. 397 ze zm.) leasing operacyjny, rozliczenie leasingu, podatek dochodowy, przychody, koszty, finansujący, korzystający, amortyzacja przedmiotu leasingu

 • Jak należy składać deklaracje VAT?

  osoby fizyczne, niebędące podatnikami, dokonujące okazjonalnie wewnątrzwspólnotowej dostawy nowych środków transportu, powinni składać w urzędzie skarbowym deklaracje podatkowe VAT-11 (...)

 • Szybko rozlicz PIT

  w rozliczeniu za 2017 rok? Przygotuj się na rozliczenie podatkowe PIT za 2017 rok   Szybki PIT, PIT, rozliczenie, zeznanie, deklaracje, podatek dochodowy od osób fizycznych, 2017 (...)

 • Opodatkowanie akcyzą płynu do papierosów elektronicznych i wyrobów nowatorskich

  się w zakresie podatku akcyzowego (AKC-R);  uzyskać zezwolenie na prowadzenie składu podatkowego;  dokonywać wpłat dziennych, składać deklaracje podatkowe AKC-4 wraz z formularzem

 • Zapłata podatku VAT - teraz i według projektowanej nowelizacji

  faktyczną kwotą zobowiązania a kwotą zaliczek). W chwili obecnej nie wiemy jeszcze, w jaki sposób nastąpi rozliczenie na nowych wzorach deklaracji.   Rozliczenie podatku w okresie (...)

 • Czy emeryt musi rozliczyć PIT - PIT 2016

  rozliczane za pośrednictwem ZUS lub KRUS, nie są w nich wykazywane żadne ulgi podatkowe, nie jest  możliwe wspólne rozliczenie podatku ze współmałżonkiem ani przekazanie (...)

 • Odwrotne obciążenie VAT przy świadczeniu usług budowlanych

  zostać skorygowane dokonane w marcu 2016 r. rozliczenie podatku od otrzymanej wówczas zaliczki (dokonane na zasadach ogólnych). B powinien skorygować też wystawioną fakturę zaliczkową (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Zwrot podatku

  Pracowałam legalnie w Anglii, pobierano mi podatek(tax) i interesuje mnie sposób, w jaki działa angielskie prawo podatkowe i co mam zrobić ,żeby odzyskać (...)

 • rozliczenie podatkowe

  Witam jakie warunki muszę spełniać do rozliczenia podatkowego? z góry dziękuję za odpowiedzi Witam Mam pytanie czy prowadząc działalność za (...)

 • Rozliczenie podatkowe 2014

  W tamtym roku pracawałem do 31 marca w Polsce potem przeprowadzilem sie do Niemiec teraz mam pytanie bo w Niemczech juz sie rozliczylem i czy w Polsce (...)

 • bezrobotny, rozliczenie podatkowe.

  Jestem zarejestrowany jako bezrobotny, ale nie pobieram zasiłku. Będę musiał się rozliczać mimo wszystko???? jesli w tamtym roku zarobiłeś (...)

 • rozliczenie podatkowe 2010

  Witam, czy ja jako osoba fizyczna nieprowadząca działalności mogę odliczyć koszty związane z doskonaleniem zawodowym, np. koszty egzaminu na uprawnienia? (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane