Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Legalizacja samowoli budowlanej

  Konstytucyjny i obecnie obowiązujące przepisy są zgodne z Konstytucją. zgłoszenie, pozwolenie, budowa, legalizacja, postanowienie, rozbiórka, budynek

 • Rozbiórka i budowa

  Kupiłem gospodarstwo rolne z istniejącym budynkiem. Chcę go rozebrać i na tym samym fundamencie postawić nowy dom. Czy potrzebuję pozwolenia na budowę? Czy mogę po zrobieniu projektu (...)

 • Legalizacja w oparciu o stare przepisy

  . samowola budowlana, legalizacja, stare przepisy, budowa, dom, legalizacyjna, rozbiórka

 • Opinia prawna na temat rozbiórka i budowa na

  Nie szukaj dłużej informacji na temat rozbiórka i budowa na, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • ROK NA DROGACH - podstawowe informacje na temat realizowanych inwestycji

  na DK nr 46 (5,6 km) Budowa obwodnicy Siewierza na DK 78 (7 km) Budowa obwodnicy Gostynina w ciągu DK 60 (8,8 km) Budowa południowej obwodnicy m. Stargard Szczeciński w ciągu (...)

 • Ustawa o gospodarce nieruchomościami (art. 1 - 92)

  przysługuje wynagrodzenie za wzniesione przez niego lub nabyte na własność budynki i inne urządzenia. Wynagrodzenie powinno być równe wartości tych budynków i urządzeń (...)

 • Zakończenie budowy obiektu budowlanego

  Mam garaż dwuboksowy wolnostojący w stanie surowym zamkniętym na działce rekreacyjnej. Mój już nieżyjący mąż otrzymał od wójta gminy pozwolenie na budowę w 1991 r. i zgodę sąsiada (...)

 • Rozbiórka obiektu budowlanego

  prowadzeniem, zabezpieczeniem i obsługą ruchu, a także urządzenia związane z potrzebami zarządzania drogą. rozbiórka, nakaz rozbiórki, pozwolenie, budowa, koszt, właściciel

 • Samowolna rozbudowa w latach 80-tych

  pozwolenia na budowę. Oznacza to, że ryzyko nakazu rozbiórki nadal istnieje. Budowla musi jednak spełniać określone powyżej przesłanki samowola, rozbudowa, pozwolenie, nakaz rozbiórki, rozbiórka, (...)

 • Wniosek o wydanie pozwolenia na budowę

  , montaż, remont, rozbiórka i te pojęcia znajdują zastosowanie przy wydawani odpowiednich decyzji o pozwoleniu na rozpoczęcia robót budowlanych. 3. We wniosku o pozwolenie na budowę (...)

 • Samowolna budowa garażu

  Dwa lata temu wybudowałam garaż (5 na 7 m) na działce należącej do mnie bez pozwolenia na budowę. Jakie konsekwencje poniosę, jeśli nadzór budowlany przeprowadzi kontrolę? Czy musiałabym

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Garaż Blaszany

  Od kiedy na garaż blaszany ustawiony na własnym ogródku trzeba mieć pozwolenie? Gdzie znajdę potrzebne informacje. (Felek2002) Wg mnie to nietrzeba (...)

 • ILE TRWA ROZWÓD ???

  Bardzo proszę, powiedzcie mi ile czasu trwa rozwód, jeśli zarówno ja jak i mój mąż jestesmy zgodni co do rozwodu i nie mamy dzieci.. Z góry dziękuje.. (Stella) (...)

 • Kochanek i rozwód, a może sepracja?A może nic?

  moj facet ma zone.Zyjemy ze soba od 3 lat, od 2 on z nia nie sypia i chce sie rozwiesc choc generalnie nic w tym kierunku nie zrobil bo jak twierdzi bedzie (...)

 • Rozwod - podzial majatku

  Witam Chcialbym uzyskac pomoc prawna w kwestii rozwodu i podzialu majatku. Bedzie to dlugie ale musze wszystko opisac. W 1989 rozpoczelam wspolnie z mama (...)

 • Podział majątku

  Komu należy się dom wybudowany na działce nalężącej do jednego ze współmałżonków (niezamieszkały). Jak spłacić drugą stronę stronę wg (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane