Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Biegły sądowy. Zbyt łatwo nim zostać

  powszechnie znany ze swojej nierzetelności".   Mimo tego cały czas był na liście biegłych...    Dziękuję za rozmowę biegły sądowy, proces, opinia biegłego, rola biegłego w postępowaniu (...)

 • Konstruktywnie o kryzysie – konkurs dla tegorocznych absolwentów

  charakter i rodzaj, darczyńcy i odbiorcy pomocy, kwestie problematyczne przy przekazywaniu pomocy - na wybranych przykładach. Obrona cywilna jako element systemu bezpieczeństwa powszechnego Państwa. Rola

 • Konstruktywnie o kryzysie – konkurs dla tegorocznych absolwentów

  przy przekazywaniu pomocy - na wybranych przykładach. Obrona cywilna jako element systemu bezpieczeństwa powszechnego Państwa. Rola, zadania, podmioty OC.Regulamin konkursuFormularz zgłoszeniowyFormularz

 • Porada prawna na temat rola

  Nie szukaj dłużej informacji na temat rola, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ubezpieczaj się na korzystniejszych warunkach!

  ubezpieczenie przez przedsiębiorcę zatrudnianych pracowników). Rola ubezpieczającego i rola ubezpieczonego przypadają zatem dwu różnym osobom, przy czym identyfikacja ubezpieczonego, (...)

 • Ochrona polskich dzieci

  została rola Ministra Sprawiedliwości, który będzie mógł podejmować wszelkie dostępne prawem działania zmierzające do ułatwienia osiągnięcia porozumienia pomiędzy osobami, (...)

 • Kolejne ułatwienia przy rozliczaniu z fiskusem

  zabezpieczenia, które nie będą wymagały zakupienia certyfikowanego podpisu. To jest podobnie, jak w przypadku e-deklaracji w zakresie PIT, gdzie również jest wstępna weryfikacja osoby - przypomina Katarzyna (...)

 • Jak orzeka się o niepełnosprawności?

  pozycji jednostki w grupie, choć jej realizacja zależy od wielu innych czynników m.in. od zespołów norm i oczekiwań. Rola społeczna nie jest jednak jedynie odzwierciedleniem pozycji już

 • Nagrody w konkursie a koszty i odliczenie VAT

  konkurs nie jest adresowany bezpośrednio do konsumentów. Duża w tym względzie jest rola rola np. regulaminu konkursu, który również powinien określać cele, które podatnik organizujący konkurs (...)

 • Kto będzie miał łatwiej o zezwolenie na pracę?

  trakcie. ##baner##  Uzupełniająca rola zatrudniania cudzoziemców  Podstawową zasadą polskiej polityki w zakresie imigracji zarobkowej jest uzupełniająca rola zatrudniania cudzoziemcó

 • Ustawa chroniąca polskie dzieci już wkrótce

  wnioskodawcom. Ustawa wskazuje także na ogromną wagę mediacji. W tym zakresie wzmocniona została rola Ministra Sprawiedliwości, który będzie mógł podejmować wszelkie dostępne prawem (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • temat rzeka, wysokosc alimentow

  sytuacja stara jak swiat, wpadka, kobieta znala moje mozliwosci finansowe... nie wiem moze kombinowala, zarabiam 10.000 brutto (7000 netto), splacam ok (...)

 • Kochanek i rozwód, a może sepracja?A może nic?

  moj facet ma zone.Zyjemy ze soba od 3 lat, od 2 on z nia nie sypia i chce sie rozwiesc choc generalnie nic w tym kierunku nie zrobil bo jak twierdzi bedzie (...)

 • Rola kuratora sądowego

  Jaka jest rola kuratora sądowego, co kurator może a co powinien robić oraz co powinno znajdować się w sprawozdaniu kuratora ? Rola kuratora rodzinnego: 1) (...)

 • bezpłatne szkolenie z mediacji rodzinnych

  Stowarzyszenie Mediatorów Rodzinnych S E R D E C Z N I E Z A P R A S Z A do udziału w bezpłatnym jednodniowym szkoleniu ?Równe prawa kobiet (...)

 • Były mąż w Anglii, a syn w Polsce

  Witam wszystkich. Mam pytanie do forumowiczów, mianowicie czy nie sądzicie że okażę się straszną zołzą jeśli wystąpię do sądu o podwyższenie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane