Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Sprawdź jakie masz prawa w pracy za granicą

  wniosek o świadczenie rodzinne w tamtejszym urzędzie HM Revenue & Customs Child Benefit, Office P.O. Box 1, Newcastle Upon Tyne, England, NE88 1AA.   Czy osoba pracująca w Belgii przez (...)

 • Jak uzyskać 500 zł z programu „Rodzina 500 plus”?

  świadczenia rodzinne, tamtejszy organ informuje o tym fakcie Marszałków Województw w Polsce. Marszałek zaś przekazuje te informacje do właściwej gminy.  Jeśli np. osoba składająca (...)

 • Kodeks rodzinny i opiekuńczy

  , małżonkowie mogą zawrzeć umowę majątkową małżeńską po dokonaniu podziału majątku wspólnego lub po uzyskaniu przez wierzyciela zabezpieczenia, albo zaspokojenia wierzytelności, (...)

 • Porada prawna na temat rodzinne niemcy po rozwodzie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat rodzinne niemcy po rozwodzie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Przebywanie w innym państwie UE a odmowa wykonania europejskiego nakazu aresztowania

  lipca 2008 r. w sprawie C-66/08 - Szymon Kozłowski (Niemcy) ; http://curia.europa.eu europejski nakaz aresztowania, procedury wydawania, ekstradycja, państwa członkowskie UE, miejsce zamieszkania

 • Umowa pomiędzy małżonkami a alimenty na dziecko

  rozstrzygającego tą kwestię. prawo rodzinne, obowiązek alimentacyjny, rozwód, alimenty po rozwodzie dla dziecka, umowa alimentacyjna

 • Przypisanie winy przy rozwodzie

  orzekania sprawy w sądzie koleżanka ma się zabezpieczyć przed nieproszonymi wizytami męża? Czy mimo braku rozwodu może wystąpić o wyrównanie stopy materialnej (mąż ma samochód i pieniądze rodzinne (...)

 • Podwyższenie alimentów

  Jestem po rozwodzie. Z tego związku mam córkę na którą mam zasądzone alimenty w kwocie 600 zł, ze związku pozamałżeńskiego mam córkę, na którą miałem zasądzone alimenty w kwocie 200 (...)

 • Obowiązek alimentacyjny. Od kogo możesz żądać środków utrzymania bądź wychowania?

  krewnych. Od byłego małżonka. W tym przypadku uprawnionym do alimentów będzie małżonek po rozwodzie, po unieważnieniu małżeństwa, i w czasie orzeczonej przez sąd separacji. (...)

 • Ustalenie widzeń dziecka z ojcem

  się z dzieckiem ok. 3-4 razy w miesiącu po ok. 1,5 - 2h. Odwołał ok. 45% ustalonych wizyt (prowadzę rejestr wizyt). W trakcie jego spotkań z dzieckiem ogranicza się do zabawy z nim, nie wykonuje przy

 • Zniesienie współwłasności samochodu po rozwodzie

  uzgodnić czy takie oświadczenie będzie konieczne i w jakiej formie (np.: pisemnej) powinno zostać złożone). prawo rodzinne, podział majątku wspólnego, małżonkowie, sprzedaż, umowa, samochód

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Podwyżka alimentów

  Napisałam o podwyżkę alimentów po okresie 5 lat,dziecko ma obecnie 10.Po pierwszej rozprawie ojciec dziecka podważył moje koszty utrzymania dziecka (...)

 • Chcę się rozwieść

  Jestem z mężem 5 lat po ślubie,mamy dwoje dzieci.Chce się z nim rozwieść. Mieszkamy razem, jednak od 2 lat nic nas nie łączy poza wspólną opieką (...)

 • Alimenty na dziecko

  W jakiej wysokości sad może przyznac alimenty na dziecko jesli mój mąż zarabia ok 1600zł a ja nie pracuje? Obowiązek alimentacyjny spoczywa na obydwojgu (...)

 • Unieważnienie małżeństwa

  Czy mógłby mi ktoś pomóc gdzie mogę znależć inrormacje na temat unieważnienia małżeństwa w Kodeksie Prawa Rodzinnego i Kodeksie Prawa Kanonicznego. (...)

 • co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

  mam pytanie gdyż rozstałem sie z zona płace wysokie alimenty na dwie córki żona wyszła ponownie za mąż czy w związku z tym musze nadal placic (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane