Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

  • Sprawdź jakie masz prawa w pracy za granicą

    dzieci powinien złożyć wniosek o świadczenie rodzinne w tamtejszym urzędzie HM Revenue & Customs Child Benefit, Office P.O. Box 1, Newcastle Upon Tyne, England, NE88 1AA.   Czy osoba (...)

  • Kodeks rodzinny i opiekuńczy

    , małżonkowie mogą zawrzeć umowę majątkową małżeńską po dokonaniu podziału majątku wspólnego lub po uzyskaniu przez wierzyciela zabezpieczenia, albo zaspokojenia wierzytelności, (...)

  • Przebywanie w innym państwie UE a odmowa wykonania europejskiego nakazu aresztowania

    lipca 2008 r. w sprawie C-66/08 - Szymon Kozłowski (Niemcy) ; http://curia.europa.eu europejski nakaz aresztowania, procedury wydawania, ekstradycja, państwa członkowskie UE, miejsce zamieszkania

  • Opinia prawna na temat rodzinne niemcy po rozwodzie

    Nie szukaj dłużej informacji na temat rodzinne niemcy po rozwodzie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

  • Utrzymnie dzieci i ich matki a zasiłek rodzinny

    Od 2006 roku jestem po rozwodzie bez orzekania o winie. Sąd przyznał opiekę nad dziećmi obojgu rodzicom ustalając miejsce pobytu dzieci przy ojcu. Kosztami wychowania i utrzymania małoletnich (...)

  • Który z małżonków jest zobowiązany do świadczeń alimentacyjnych po rozwodzie?

    Który z małżonków jest zobowiązany do świadczeń alimentacyjnych po rozwodzie? Kwestię obowiązku alimentacyjnego względem małżonków po ustaniu małżeństwa reguluje art. 60 (...)

  • Umowa pomiędzy małżonkami a alimenty na dziecko

    rozstrzygającego tą kwestię. prawo rodzinne, obowiązek alimentacyjny, rozwód, alimenty po rozwodzie dla dziecka, umowa alimentacyjna

  • Przypisanie winy przy rozwodzie

    orzekania sprawy w sądzie koleżanka ma się zabezpieczyć przed nieproszonymi wizytami męża? Czy mimo braku rozwodu może wystąpić o wyrównanie stopy materialnej (mąż ma samochód i pieniądze rodzinne (...)

  • Podwyższenie alimentów

    Jestem po rozwodzie. Z tego związku mam córkę na którą mam zasądzone alimenty w kwocie 600 zł, ze związku pozamałżeńskiego mam córkę, na którą miałem zasądzone alimenty w kwocie 200 (...)

  • Alimenty

    członków rodziny) i nie jest on uzależniony od niedostatku dzieci.  alimenty, umowa o płacenie alimentów, prawo rodzinne, utrzymanie dzieci po rozwodzie, alimenty ustalone przez (...)

  • Obowiązek alimentacyjny. Od kogo możesz żądać środków utrzymania bądź wychowania?

    krewnych. Od byłego małżonka. W tym przypadku uprawnionym do alimentów będzie małżonek po rozwodzie, po unieważnieniu małżeństwa, i w czasie orzeczonej przez sąd separacji. (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • Podwyżka alimentów

    Napisałam o podwyżkę alimentów po okresie 5 lat,dziecko ma obecnie 10.Po pierwszej rozprawie ojciec dziecka podważył moje koszty utrzymania dziecka (...)

  • Chcę się rozwieść

    Jestem z mężem 5 lat po ślubie,mamy dwoje dzieci.Chce się z nim rozwieść. Mieszkamy razem, jednak od 2 lat nic nas nie łączy poza wspólną opieką (...)

  • Unieważnienie małżeństwa

    Czy mógłby mi ktoś pomóc gdzie mogę znależć inrormacje na temat unieważnienia małżeństwa w Kodeksie Prawa Rodzinnego i Kodeksie Prawa Kanonicznego. (...)

  • Alimenty na dziecko

    W jakiej wysokości sad może przyznac alimenty na dziecko jesli mój mąż zarabia ok 1600zł a ja nie pracuje? Obowiązek alimentacyjny spoczywa na obydwojgu (...)

  • co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

    mam pytanie gdyż rozstałem sie z zona płace wysokie alimenty na dwie córki żona wyszła ponownie za mąż czy w związku z tym musze nadal placic (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane