Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak uzyskać 500 zł z programu „Rodzina 500 plus”?

  starają się o świadczenie na pierwsze dziecko.    Czy każda rodzina otrzyma wsparcie? Świadczenie otrzyma rodzina bez względu na stan cywilny rodziców. Otrzymają je zatem zarówno

 • Złóż wniosek o 500+

  zewnętrznego serwisu.  ##baner## Kto otrzyma świadczenie? Program Rodzina 500 plus to systemowe wsparcie polskich rodzin. Świadczenie wychowawcze w ramach Programu Rodzina 500 plus (...)

 • Projekt ustawy o rodzinach zastępczych i rodzinnych domach dziecka

  sposób, aby prawa dziecka nie naruszały praw rodziców i, przeciwnie, aby prawa rodziców nie naruszały praw dziecka. Prawa rodziców wynikające z ustawy przysługują (...)

 • Porada prawna na temat rodzina zastepcza jakie prawa

  Nie szukaj dłużej informacji na temat rodzina zastepcza jakie prawa, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Rodzina w prawie cywilnym

  jest ta rodzina i kto do niej należy? Co oznacza pojęcie "rodziny" w prawie cywilnym? Gdy zaczęły się rozpadać szersze związki, zwane rodami, miejsce ich zajęła rodzina wielka, czyli związki (...)

 • Wsparcie dla rodzin zmienione

  Rodziny, świadczenia z funduszu alimentacyjnego, rodzina, rodzic

 • Sprawdź jakie masz prawa w pracy za granicą

  procedurę przyznania prawa do zasiłku, gdyż zasiłek dla bezrobotnych będzie przyznany dopiero od dnia pełnego udokumentowania prawa, tzn. od dnia złożenia kompletu dokumentów wraz z (...)

 • Przegląd wsparcia rodzin i planowane zmiany

  finansowego rodzin. wsparcie rodzin, dzieci, rodzina 500+,

 • Komu przysługują świadczenia z funduszu alimentacyjnego?

  wniosek o ustalenie prawa do świadczeń z funduszu alimentacyjnego? Ustalenie prawa do świadczeń z funduszu alimentacyjnego oraz ich wypłata następują odpowiednio na wniosek osoby uprawnionej (...)

 • Prawa i obowiązki rodziców zastępczych

  szczególności wynikających z opieki nad dzieckiem o specyficznych potrzebach.   Jakie prawa i obowiązki ciążą na rodzicach zastępczych względem dziecka? Rodzina zastępcza (...)

 • Nowe zasady wspierania rodzin zastępczych od 11 listopada 2004 r.

  dziecka do rodziny naturalnej. Na jakie wsparcie finansowe może liczyć rodzina zastępcza? Wysokość pomocy pieniężnej na częściowe pokrycie kosztów utrzymania dziecka umieszczonego w rodzinie (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • jak odzyskac dziecko??

  Moj problem polega na tym ,iz jestem zona czlowieka ktory z poprzedniego zwiazku (nie malzenstwo) ma dziecko.Chcielibysmy aby chlopiec byl z nami poniewaz (...)

 • Do Kuratorów zawodowych

  Wypowiedzi na temat kuratorów społecznych aplikacji i kurateli penitencjarnej były dość ciekawe. Proponuje jednak stworzyć nową grupę dyskusyjną (...)

 • Rozwod

  Witam. Moja koleżanka jest rok po ślubie i urodziła dziecko ,które ma już ponad 6 miesięcy. Jej mąż na początku wydawał się dobrym mężem (...)

 • Prawo rodzicielskie

  Chce pozbawic ojca mojego 6 letniego dziecka wladzy rodzicielskiej, nie widuje sie on z corka od 3 lat i sie nia nie interesuje, jak sprawic by sad przyznal (...)

 • Zrczeczenie się praw do dziecka

  Czy można w jakiś sposób jednorazowo zrzec się praw do dziecka? Czy można np. złożyć w sądzie pismo, że nie chcę się widywać z dzieckiem i (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane