Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • SEX Z NIEPEŁNOLETNIĄ

    Mam zamiar współzyć z niepełnioletnią(16 lat) - czy jej rodzice mogą mnie oskarżyć i na jakiej podstawie (MŁODY) To jeszcze tego nie zrobiłeś? (...)

  • Przepisanie własności.

    MOI RODZICE MAJĄ DOMEK NAD JEZIOREM, KTÓRY CHCĄ PRZEPISAĆ W RÓWNYCH CZĘŚCIACH NA MNIE I SIOSTRĘ. JA JEDNAK MAM PEWNE OBAWY. JESTEM ZAMĘŻNA, MÓJ (...)

  • Rodzice nie daja mi zyc....

    Mam powazny problem. Mam 17 lat a osiemnastke dopiero w grudniu czyli za 10 miesiecy. Jednak nie mam juz sily mieszkac z nimi pod jednym dachem. Moi rodzice (...)

  • CZY RODZICE MOGA MNIE EKSMITOWAC

    OBECNIE JESTEM BEZ PRACY I MIESZKAM U RODZICOW.UTRZYMUJE SIE SAMA ALE ONI RZADAJA OPLAT ZA MIESZKANIE JAK PRZY WYNAJMIE.GROZA WYMELDOWANIEM I EKSMISJA.CZY (...)

  • Wspólne mieszkanie z 17-letnią dziewczyną.

    Witam. Jestem z dziewczyną od roku, ja mam skończone 19 lat, ona będzie miała 17 lat w sierpniu. Dostaliśmy od jej rodziców szansę na wspólne mieszkanie, (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane