Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • USTAWA z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie

  celu zharmonizowania tych kierunków; 3) konsultowania z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w Art. 3 ust. 3, odpowiednio do zakresu ich działania, projektów aktów normatywnych (...)

 • Akty normatywne będą ogłaszane w Internecie

  Jakie przepisy mają się zmienić?Do Sejmu przekazano rządowy projekt ustawy o zmianie ustawy o ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych innych aktów prawnych.Jakie zmiany przewidziano?Projekt

 • Projekt ustawy o informatyzacji

  duże ułatwienie w procesie ogłaszania aktów prawnych. Obecnie podstawą do ogłoszenia aktów normatywnych i innych aktów prawnych jest ich oryginał podpisany przez upoważniony (...)

 • Opinia prawna na temat rodzaje aktów normatywnych

  Nie szukaj dłużej informacji na temat rodzaje aktów normatywnych, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Stosowanie prawa Unii Europejskiej w Polsce

  grupy interesów (EEIGs),  umowy publiczne dotyczące usług lotniczych.   Podstawa prawna: Ustawa z dnia 20 lipca 2000 r. o ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych innych (...)

 • Tekst jednolity

  obwieszczenia w dzienniku urzędowym, lecz w nieurzędowych publikacjach książkowych, w prasie, w internecie itp. Regulację dotyczącą tekstu jednolitego zawiera ustawa o ogłaszaniu aktów normatywnych (...)

 • Z jakich uprawnień korzystają członkowie związków zawodowych?

  organizacji związkowej mającej przedstawicieli w składzie Komisji. Na czym polega wpływ organizacji związkowej na założenia i projekty aktów prawnych? Wspomniane już założenia bądź projekty (...)

 • Dofinansowanie regionalnego programu operacyjnego

  ) i wojewódzkim (rozdział 8). Zasady i tryb ogłaszania aktów prawa miejscowego określa ustawa z dnia 20 lipca 2000 r. o ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych innych aktów (...)

 • Rola Ministra Finansów w prawie dewizowym

  dewizowego. Na nim ciąży też obowiązek wyjaśniania wątpliwości powstających przy stosowaniu aktów normatywnych o charakterze dewizowym. Kompetencje Ministra Finansów i podległych mu organów (...)

 • Kursy dokształcające dla kierowców przewożących towary niebezpieczne

  niebezpiecznych klasy 7 - w wymiarze co najmniej 8 godzin lekcyjnych. Rodzaje kursu dokształcającego doskonalącego Ponadto w rozporządzeniu ustalono następujące rodzaje kursu dokształcającego (...)

 • Ministerstwo prosi o pomoc. Otwarte konsultacje

  resortu, tematem dyskusji będą przedstawione w Koncepcji usprawnienia konsultacji publicznych rządowych projektów aktów normatywnych oraz oceny skutków regulacji propozycje dotyczące: - systemowego

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane