Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Badanie w RODK

  obowiązkowe, strona może wnioskować o jego przeprowadzenie. Nie można natomiast mylić samego sprawozdania RODK, które jest obowiązkowe, z opinią biegłych RODK przeprowadzaną na wniosek. (...)

 • Rozwód a dobro małoletnich dzieci

  małoletnich dzieci, RODK

 • Opinia RODK

  W niedługim czasie mam mieć badania w RODK. Czy są jakieś przepisy prawne mówiące o tym, co powinna zawierać opinia RODK? Nie ma przepisów określających dokładnie, co powinna zawierać opinia (...)

 • Porada prawna na temat rodk

  Nie szukaj dłużej informacji na temat rodk, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Opinia RODK a pozbawienie władzy rodzicielskiej

  władzy rodzicielskiej...". Kolejną rozprawę rozwodową mam za kilka miesięcy. Czy na tej rozprawie jest szansa na prawne pozbawienie praw rodzicielskich? Co oprócz opinii RODK jest potrzebne? Na badaniu

 • Rozwód małżonków a dobro wspólnych, małoletnich dzieci

  rozwodu, można wnieść o zmianę sposobu kontaktowania się z dzieckiem i wówczas najprawdopodobniej sąd znów sięgnie po opinię RODK. Wskazuje się jednak, że nie każdy rozwód (...)

 • Podważanie opinii rodzinnego ośrodka

  prawo ustosunkowania się do dowodów prezentowanych przez stronę przeciwną. Może ona podważać ustalenia zawarte w opinii. dowody, RODK, opinia, podważanie opinii, zaskarżenie, ośrodek diagnostyczno

 • Opłata za sprawę rozwodową

  (6-7), przeprowadzane były badania w RODK, na rozprawy byli wzywani specjaliści z RODK w celu przesłuchania, były prowadzone specjalistyczne badania psychiatryczne obojga małżonków. Na ostatniej (...)

 • Opieka nad małoletnimi dziećmi

  Jestem w trakcie sprawy rozwodowej na której na czas trwania procesu opieka nad dziećmi została przyznana ich matce. Przypuszczam że pomimo moich starań o opiekę nad moimi dziećmi (badania w RODK) (...)

 • Zmiana żądania separacji na rozwód

  badania do RODK (rodzinny ośrodek diagnostyczno-konsultacyjny)? Czy takie badanie jest koniecznością i jakie są warunki żeby dziecko (rodzic) tego uniknęło? Nie ma przeszkód, by w trakcie postępowania

 • Zawieszenie wykonania wyroku alimentacyjnego

  powództwa. Sędzia skierowała dzieci na badanie RODK, przy czym wspomniała ( nie wiem czy to dobrze zrozumiałam), że mam możliwość napisania wniosku o zawieszenie wykonalności wyroku o alimenty (...)

 • Stan emocjonalny dziecka

  powinna uczynić, czy zażądać badań w RODK, jeśli tak, jaka jest procedura i od czego zacząć? Jeśli dojdzie do sprawy sądowej, oczywistym jest, że będzie się Pani mogła bronić przed oskarżeniami (...)

 • Zmiany w prawie 2012

  odciąży przeciążone RODK. e-prawnik.pl zmiany, nieletni, 2012, zwierzęta, spółki, rejestracja

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Badania w RODK

  Czy ktoś wie jak wyglądają badania w Rodzinnym Osrodku Diagnostyczno-Konsultacyjnym ? Wiem, jestem juz po. Nie sądziłam, że będą tak wyglądały. (...)

 • mąż chce mi odebrac dziecko!!!!

  Zlozylam pozew o przyznanie wladzy rodzcielskiej.w tym momencie maz przetrzymuje dziecko[3-letnia coreczke]u siebie w domu,nie pozwalajac mi na swobodne (...)

 • DZIECKO A RODK

  Sprawozdanie z wywiadu środowiskowego w całości mnie satysfakcjonuje i sądzę, że Sąd przyzna mi na jego podstawie opiekę nad dziećmi o którą (...)

 • RODK - problem z instytucją

  Forum skierowane jest głównie do kobiet, ale również opinie panów, których zainteresuje ten problem, będą mile widziane. Chciałabym zwrócić (...)

 • Badania w RODK-u - pomocy

  -------------------------------------------------------------------------------- Czy ktoś był na badaniach w RODK-u, na które to sąd kieruje podczas (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane