Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Emerytura a praca za granicą

  pełna - emerytura krajowa),wariant II - obliczy wysokość polskiej emerytury z uwzględnieniem łączonych okresów ubezpieczenia przebytych w Polsce, Belgii i w Wielkiej Brytanii (emerytura (...)

 • Wczesniejsza emerytura dla rencisty

  złożyli wniosek o przekazanie środków zgromadzonych na rachunku w otwartym funduszu emerytalnym, za pośrednictwem Zakładu, na dochody budżetu państwa; 2) warunki do uzyskania emerytury (...)

 • Przesłanki uzyskania wcześniejszej emerytury

  celu przejścia na wcześniejszą emeryturę konieczne więc bedzie w analizowanym przypadku stwierdzenie całkowitej niezdolności do pracy. emerytura, rocznik, warunki, szkodliwe, (...)

 • Porada prawna na temat rocznik 1954 wczesniejsza emerytura za warunki szkodliwe ,pl

  Nie szukaj dłużej informacji na temat rocznik 1954 wczesniejsza emerytura za warunki szkodliwe ,pl, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Odmowa przyznania wcześniejszej emerytury

  uchylić zaskarżoną decyzję. W tym wypadku odwołaniu nie nadaje się dalszego biegu. ZUS, decyzja, odmowa przyznania, wcześniejsza emerytura. warunki szkodliwe, szczególne, wiek

 • Określenie szkodliwego stanowiska pracy

  oraz została uznana za całkowicie niezdolną do pracy, wówczas mogłaby przejść na emeryturę. emerytura, okresy składkowe, niezbędne przesłanki, szkodliwe warunki, wiek emerytalny

 • Bezpieczne wakacje dzieci i młodzieży

  najsilniejszy. Dobrego lidera cechuje mądrość i odpowiedzialność za członków grupy. Mądrość. Podstawa odwagi. Szybka analiza sytuacji, ocena wystąpienia możliwego ryzyka, przewidywanie (...)

 • Zaliczenie okresów pracy w warunkach szkodliwych

  , wcześniejsza emerytura, warunki szkodliwe, zaliczenie okresów

 • Specpomostówka także dla starszych nauczycieli

  pracy.Dariusz Madejski, e-prawnik.pl świadczenie kompensacyjne, nauczyciele, emerytura pomostowa, Specpomostówka, emerytury

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane