Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak wygląda procedura złożenia rezygnacji przez zarząd spółki z o.o. - opinia prawna

  wypowiedzenia (rezygnacji) z funkcji członka zarządu jak również sposób rezygnacji. Umowa spółki może wskazywać także podmiot któremu należy złożyć rezygnację z funkcji. Co do zasady (...)

 • Odrzucenie rezygnacji z funkcji Prezesa Zarządu spółki z o.o. - opinia prawna

  , można zrezygnować z funkcji członka Zarządu w każdym czasie i z każdej przyczyny, jednakże w razie, gdy z tytułu pełnionej funkcji członek Zarządu otrzymuje wynagrodzenie, a rezygnacja (...)

 • Kiedy i w jaki sposób likwidator spółki może zrezygnować z funkcji - opinia prawna

  wynikającej ze złożonego wypowiedzenia (rezygnacji). Gdy zlecenie (pełnienie funkcji likwidatora) jest odpłatne, a wypowiedzenie (rezygnacja) następuje z ważnych powodów, wypowiadający nie (...)

 • Opinia prawna na temat rezygnacja z netii

  Nie szukaj dłużej informacji na temat rezygnacja z netii, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zarząd spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

  z pełnienia tej funkcji. Rezygnacja jest trzecią, obok śmierci i odwołania przyczyną wygaśnięcia mandatu członka zarządu przed upływem jego kadencji. Możliwość rezygnacji z pełnionej (...)

 • Ułatwienia dla przedsiębiorców. Kolejny pakiet

  nieprzekraczającej 1 MW22. Redukcja obowiązku przekazywania wykazu informacji wykorzystywanych do ustalenia wysokości opłat środowiskowych23. Rezygnacja z oryginałów i uwierzytelnionych kopii (...)

 • Odszkodowanie za umieszczenie słupów na posesji

  zakładowi energetycznemu, TP S.A. lub Netii, można domagać się usunięcia słupów lub ustanowienia dla wspomnianych firm prawa użytkowania lub służebności za odpowiednim wynagrodzeniem dla właściciela (...)

 • Rezygnacja z funkcji prezesa zarządu

  rozwiązać ją też na podstawie porozumienia stron, jednakże w sytuacji opisanej w pytaniu jest to z uwagi na brak zgody wspólników niemożliwe. umowa menedżerska, rezygnacja prezesa zarządu, (...)

 • Ceny usług telefonii stacjonarnej

  przedstawione w cennikach operatorów (cena poza abonamentem) z opłatami zawartymi w abonamencie (z wliczonym w koszt połączenia abonamentem i darmowymi minutami). Porównań powyższych dokonano (...)

 • Rezygnacja z funkcji członka zarządu

  odwołania ze składu zarządu. Do złożenia rezygnacji przez członka zarządu stosuje się odpowiednio przepisy o wypowiedzeniu zlecenia przez przyjmującego zlecenie. Jak więc wynika z powyższego przepisu

 • Rezygnacja z funkcji członka zarządu

  najprawdopodobniej znikają z rynku) ma dodatkowy przychód. Zgodnie z umową najmu po naprawie ew. zniszczeń (kilka zostało wypisanych w protokole oddania lokalu - sposób naprawy miał być z (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane