Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ceny mobilnego Internetu

  skorzystało z usługi bezprzewodowego Internetu wykorzystując w tym celu swoje telefony. Choć ten drugi rodzaj dostępu nie może jeszcze być porównywany z usługami świadczonymi poprzez (...)

 • 14 Raport Komisji Europejskiej

  , osiągając liczbę ponad miliona abonentów.Usługi mobilnego Internetu w Polsce według analiz europejskich analityków są najtańsze w Europie i traktowane substytucyjnie wobec Internetu (...)

 • Rozliczenie roczne – ulga internetowa

  zwrócić również na sytuacje, w których małżonkowie wspólnie korzystając z internetu. Z ulgi internetowej może skorzystać każdy z małżonków (...)

 • Porada prawna na temat rezygnacja z mobilnego internetu

  Nie szukaj dłużej informacji na temat rezygnacja z mobilnego internetu, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Rynek telekomunikacyjny w Polsce na przełomie lat 2005 - 2007/2008

  S.A.h) Operatorzy telefonii ruchomych rozpoczęli działalność na rynku dostępu do mobilnego Internetu oraz dostępu stacjonarnego na podstawie umów BSA zawartych z TP S.A. Na koniec czerwca (...)

 • Tańsze rozmowy na wakacjach za granicą

  mogli wówczas wyrazić zgodę na dalsze korzystanie z internetu po przekroczeniu limitu. Jeżeli tego nie zrobimy, to wraz z przekroczeniem 50 euro (bez VAT) usługa zostanie zablokowana (...)

 • Mobilny Internet oraz stałe łącze

  podatkowych fakt, czy rzeczywiście podatnik korzystał z Internetu mobilnego w domu, skoro miał Internet stacjonarny i w tym sensie organy podatkowe mogą kwestionować prawo odliczenia Internetu (...)

 • Reklamodawcy zapłacą za wprowadzanie w błąd

  internetu, dostępnego wraz z komputerem przenośnym za 1 zł. - W rzeczywistości to modem kosztował 1 zł, wtedy gdy konsument zakupił komputer w sklepie Vobis po cenie rynkowej - informuje rzecznik (...)

 • Krótkie umowy i koniec z "drobnym druczkiem". Nowe prawo telekomunikacyjne

  korzystamy z mobilnego internetu, będziemy mogli żądać, by przedsiębiorca powiadamiał nas o wykorzystaniu limitu transferu danych. Nie będą nam więc groziły nieoczekiwanie wysokie (...)

 • Dwie zgody na przejęcie kontroli

  stacjonarnej (świadczonych przez TP), szerokopasmowego dostępu do Internetu stacjonarnego oraz mobilnego. Druga zgoda dotyczy przejęcie przez SGAM kontroli nad Konsalnet. Przejmujący prowadzi (...)

 • Roaming zniechęca, UE zmieni wreszcie prawo w tym zakresie?

  wynika z sondażu przeprowadzonego z udziałem 28 tys. obywateli, 94 proc. Europejczyków, którzy udają się za granicę, ogranicza korzystanie z takich usług jak Facebook. Powodem są opłaty (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Rezygnacja z pracy

  Witam i proszę o opinie. Płacę alimenty ex-żonie na 16 letniego syna. Oboje mamy wyższe wykształcenie. Ex ma wykształcenie prawnicze i pracuje na (...)

 • rezygnacja z umowy

  witam mam umowę na czas nieokreslony z firmą i chce z tej usługi zrezygnowac ile trwa czas wypowiedzenia/ z góry dziękuję za pomoc Witam proszę (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane