Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Umowa Orange z rządem w sprawie cyfryzacji

  edukacyjne z zakresu świadomego i bezpiecznego nabywania kompetencji cyfrowych. Latarnicy Polski Cyfrowej, wskazani przez Stowarzyszenie Miasta w Internecie, są wyposażeni przez Orange Polska (...)

 • Ceny mobilnego Internetu

  takiej umowie, choć opłaty miesięczne abonamentu pozostają bez zmian, rosną koszty przyłączenia do sieci (do 99 zł z VAT w sieci Era, natomiast do 300 zł z VAT w sieci Orange). (...)

 • Tańsze rozmowy na wakacjach za granicą

  ustalony na poziomie 4,16 zł. Z powodu silnego euro Polacy mogą liczyć jedynie na zniżki w pewnym zakresie. – Chociaż Komisja Europejska obniżyła ceny w euro to słaba złotówka (...)

 • Porada prawna na temat rezygnacja z internetu w orange

  Nie szukaj dłużej informacji na temat rezygnacja z internetu w orange, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • 14 Raport Komisji Europejskiej

  stacjonarnych połączeń do szerokopasmowego internetu w UE cały czas rośnie - w 2008 r. zwiększyła się o 14 mln, co dało w sumie 114 mln. Światowymi liderami w dostępie (...)

 • Telekomy do sądu

  z konsumentem. Nie ma przy tym znaczenia, że zaległości dotyczą tylko jednej z nich, np. korzystania z Internetu. Klauzula taka w sposób rażący narusza interesy konsumentów, (...)

 • Obrót instrumentami finansowymi

  wprowadzać w błąd w zakresie instrumentów finansowych: - przez dziennikarza - jeżeli nie działał z zachowaniem należytej staranności zawodowej albo jeżeli uzyskał z rozpowszechniania (...)

 • Kosztowne reklamy

  sklepu Vobis. Kup wysokiej klasy laptopa w zestawie z modemem iPlus tylko za 1 zł. Na ich podstawie konsumenci mogli odnieść mylne wrażenie, że kupią komputer wraz z modemem za symboliczną (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Rezygnacja z pracy

  Witam i proszę o opinie. Płacę alimenty ex-żonie na 16 letniego syna. Oboje mamy wyższe wykształcenie. Ex ma wykształcenie prawnicze i pracuje na (...)

 • rezygnacja z umowy

  witam mam umowę na czas nieokreslony z firmą i chce z tej usługi zrezygnowac ile trwa czas wypowiedzenia/ z góry dziękuję za pomoc Witam proszę (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane