Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kodeks karny wykonawczy Cz. I

  pokrzywdzonym przestępstwem i ich rodzinom.§ 5. Stowarzyszenia, fundacje, organizacje i instytucje, o których mowa w art. 38 § 1, jak również kościoły i inne związki wyznaniowe mogą otrzymywać (...)

 • Arbiter w zamówieniach publicznych (stan prawny do 1 marca 2004 r.)

  prawna: Ustawa z 10 czerwca 1994 r. o zamówieniach publicznych ( Dz. U. z 2002 r. Nr 72 poz. 664.) Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z 14 czerwca 2002 r. w sprawie regulaminu postępowania przy

 • Lista otwieranych zawodów. Zobacz, jak na tym zyskasz

  , której program szkolenia został zatwierdzony przez Prezesa Wyższego Urzędu Górniczego. Staże 12 miesięcy pracy w ruchu zakładu wykonującego roboty geologiczne metodą otworową

 • Porada prawna na temat rezygnacja prezesa stowarzyszenia

  Nie szukaj dłużej informacji na temat rezygnacja prezesa stowarzyszenia, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Reforma Krajowej Rady Sądownictwa

  sędziów do Krajowej Rady Sądownictwa  Krajowa Rada Sądownictwa składa się z: 1) pierwszego prezesa Sądu Najwyższego i prezesa Naczelnego Sądu Administracyjnego, ministra sprawiedliwości (...)

 • Poznać problemy i znaleźć metody ich rozwiązania. Strefa Odbiorcy – nowa inicjatywa Prezesa URE

  Konsumentów - inicjatywę Prezesa URE przyjęli z dużym zadowoleniem. Jak potrzebne jest to spotkanie wskazywał Tomasz Oddziemczyk z SKP. Tylko do tego stowarzyszenia od początku roku (...)

 • Udzielenie absolutorium Prezesowi stowarzyszenia przez walne zgromadzenie

  obejmowałoby także czynności, które nie były znane walnemu zgromadzeniu w chwili podejmowania uchwały, a które np. zostały przez Prezesa dokonane bez upoważnienia (np. jednoosobowo zamiast

 • Rezygnacja członka zarządu

  zarządu pełnił funkcję odpłatnie i zrezygnował z jej pełnienia bez ważnego powodu, będzie odpowiedzialny za wyrządzoną tym spółce szkodę. spółka z o.o., zarząd, członek zarządu, rezygnacja, (...)

 • Rezygnacja z funkcji członka zarządu sp.z o.o.

  działalności spółki, a także za zaległości podatkowe swoim majątkiem osobistym w przypadku, gdy egzekucja z majątku spółki okazała się bezskuteczna   spółka z o.o., zarząd, rezygnacja

 • Polisolokaty pod okiem UOKiK. Zobacz, na co uważać

  określonych okresach wpłaca kwoty. Inwestycja może (ale nie musi, gdyż możliwa jest również strata) przynieść zysk dopiero po wielu latach, np. 10, 15. Zazwyczaj wcześniejsza rezygnacja z zawartej (...)

 • Rezygnacja ze stanowiska

  wypowiedzenia umowy o pracę. Jeżeli jednak wewnętrzna struktura spółdzielni przewiduje, że osoba pełniąca obowiązki głównego księgowego musi być jednocześnie członkiem zarządu, rezygnacja (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • pozbawienie władzy rodzicielskiej ojca

  chciałabym sie dowiedzieć,czy mam szanse pozbawić władzy rodzicielskiej ojca mojej 2 letniej coreczki.. zoztawił mnie gdy byłam w 4 miesiącu ciąży. (...)

 • Własność domeny

  Sytuacja jest następująca - w stowarzyszeniu non-profit, nieprowadzącym działalności gospodarczej jedną z WNIP jest domena internetowa. Właścicielem (...)

 • odzyskanie długu od stowarzyszenia

  Mam bardzo ciężką sprawę. Pożyczyłem pewnemu stowarzyszeniu znaczną kwotę pieniędzy. Pożyczka ta miała zostać zwrócona kilka miesięcy temu (...)

 • Przekształcenie mieszkania spółdzieczego na własnościowe

  W 1999 r. przekształciłam mieszkanie spółdzielcze na własnościowe, podpisując jedynie umowę ze spółdzielnią mieszkaniową i wpłacając oczywiście (...)

 • Aplikacja kuratorska

  W środe idę na rozmowę kwalifikacyjną do Sądu Okręgowego w sprawie aplikacji kuratorskiej.Jeżeli ktoś mógłby mi powiedzieć z czego się przygotować (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane