Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Odpowiedzialność zarządu po rezygnacji

  wierzytelność stała się wymagalna (tak M. Wiśniewska: Cywilnoprawna odpowiedzialność..., s. 88). Należy przy tym zadbać o aktualizację danych w KRS. odpowiedzialność, członka zarządu, rezygnacja, (...)

 • Kodeks karny wykonawczy Cz. I

  pokrzywdzonym przestępstwem i ich rodzinom.§ 5. Stowarzyszenia, fundacje, organizacje i instytucje, o których mowa w art. 38 § 1, jak również kościoły i inne związki wyznaniowe mogą otrzymywać (...)

 • Rezygnacja z funkcji prezesa spółdzielni

  Czy prezes spółdzielni mieszkaniowej sprawujący tę funkcję społecznie, chcąc zrzec się prowadzenia spółdzielni, musi dochować jakichkolwiek terminów wypowiedzenia bądź innych uwarunkowań? Członek (...)

 • Opinia prawna na temat rezygnacja prezesa stowarzyszenia

  Nie szukaj dłużej informacji na temat rezygnacja prezesa stowarzyszenia, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Arbiter w zamówieniach publicznych (stan prawny do 1 marca 2004 r.)

  prawna: Ustawa z 10 czerwca 1994 r. o zamówieniach publicznych ( Dz. U. z 2002 r. Nr 72 poz. 664.) Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z 14 czerwca 2002 r. w sprawie regulaminu postępowania przy

 • Lista otwieranych zawodów. Zobacz, jak na tym zyskasz

  , której program szkolenia został zatwierdzony przez Prezesa Wyższego Urzędu Górniczego. Staże 12 miesięcy pracy w ruchu zakładu wykonującego roboty geologiczne metodą otworową

 • Rezygnacja wójta

  Ministrów, na wniosek wojewody przekazany niezwłocznie za pośrednictwem ministra właściwego do spraw administracji publicznej. wójt, rezygnacja, gmina, choroba, wybory, przedterminowe, rada gminy, (...)

 • Poznać problemy i znaleźć metody ich rozwiązania. Strefa Odbiorcy – nowa inicjatywa Prezesa URE

  Konsumentów - inicjatywę Prezesa URE przyjęli z dużym zadowoleniem. Jak potrzebne jest to spotkanie wskazywał Tomasz Oddziemczyk z SKP. Tylko do tego stowarzyszenia od początku roku (...)

 • Udzielenie absolutorium Prezesowi stowarzyszenia przez walne zgromadzenie

  obejmowałoby także czynności, które nie były znane walnemu zgromadzeniu w chwili podejmowania uchwały, a które np. zostały przez Prezesa dokonane bez upoważnienia (np. jednoosobowo zamiast

 • Rezygnacja członka zarządu

  zarządu pełnił funkcję odpłatnie i zrezygnował z jej pełnienia bez ważnego powodu, będzie odpowiedzialny za wyrządzoną tym spółce szkodę. spółka z o.o., zarząd, członek zarządu, rezygnacja, (...)

 • Rezygnacja z funkcji członka zarządu sp.z o.o.

  działalności spółki, a także za zaległości podatkowe swoim majątkiem osobistym w przypadku, gdy egzekucja z majątku spółki okazała się bezskuteczna   spółka z o.o., zarząd, rezygnacja

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • pozbawienie władzy rodzicielskiej ojca

  chciałabym sie dowiedzieć,czy mam szanse pozbawić władzy rodzicielskiej ojca mojej 2 letniej coreczki.. zoztawił mnie gdy byłam w 4 miesiącu ciąży. (...)

 • Własność domeny

  Sytuacja jest następująca - w stowarzyszeniu non-profit, nieprowadzącym działalności gospodarczej jedną z WNIP jest domena internetowa. Właścicielem (...)

 • odzyskanie długu od stowarzyszenia

  Mam bardzo ciężką sprawę. Pożyczyłem pewnemu stowarzyszeniu znaczną kwotę pieniędzy. Pożyczka ta miała zostać zwrócona kilka miesięcy temu (...)

 • Przekształcenie mieszkania spółdzieczego na własnościowe

  W 1999 r. przekształciłam mieszkanie spółdzielcze na własnościowe, podpisując jedynie umowę ze spółdzielnią mieszkaniową i wpłacając oczywiście (...)

 • Aplikacja kuratorska

  W środe idę na rozmowę kwalifikacyjną do Sądu Okręgowego w sprawie aplikacji kuratorskiej.Jeżeli ktoś mógłby mi powiedzieć z czego się przygotować (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane