Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak zrezygnować z metody kasowej?

  prawna: Ustawa z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz.  U. 2004 r., Nr 54, poz. 535, ze zm.); rezygnacja z metody kasowej, metoda kasowa, mały (...)

 • Kontynuacja ulgi remontowej

  liniowy, a na ten rok zgłosiłem zasady ogólne opodatkowania (zrezygnowałem z PIT-5L). W 2003 r. miałem pewne odliczenia remontowe, które odliczałem od podatku. W 2004 r. sprzedaliśmy mieszkanie (...)

 • Rezygnacja z kwartalno-kasowego rozliczania VAT

  terminie do końca kwartału, w którym stosował tę metodę. Rezygnacja z metody kasowej nie musi oznaczać rezygnacji małego podatnika z rozliczania się za okresy kwartalne w formie deklaracji (...)

 • Opinia prawna na temat rezygnacja z podatku liniowego wzor pisma

  Nie szukaj dłużej informacji na temat rezygnacja z podatku liniowego wzor pisma, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Likwidacja inwestycji

  konsekwencji rezygnacja z podjętych wcześniej zamierzeń i odstąpienie od inwestycji. Z treści pytania wynika, że podatnik zawarł umowę najmu lokalu użytkowego, który zamierzał (...)

 • Likwidacja "spółki małżeńskiej"

  dochodu z tego remanentu trzeba opodatkować (pojawiają się rozbieżności w interpretacjach organów podatkowych). Z pisma Ministerstwa Finansów (opublikowanego w „Rzeczpospolitej” (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • KOMORNIK

  Witam.Zwracam się z prośbą o sposób postępowania w następującej sprawie;W 1996 roku przyszedł na świat mój syn,bardzo szybko rozwiązaliśmy (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane