Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak wygląda procedura złożenia rezygnacji przez zarząd spółki z o.o. - opinia prawna

  wypowiedzenia (rezygnacji) z funkcji członka zarządu jak również sposób rezygnacji. Umowa spółki może wskazywać także podmiot któremu należy złożyć rezygnację z funkcji. Co do zasady (...)

 • Rezygnacja ze stanowiska prezesa.

  .” - postanowienie Sądu Najwyższego z dnia 19 sierpnia 2004 r., V CK 600/03, LEX nr 359340. „Rezygnacja z pełnienia funkcji członka zarządu następuje poprzez złożenie oświadczenia (...)

 • Ceny mobilnego Internetu

  skorzystało z usługi bezprzewodowego Internetu wykorzystując w tym celu swoje telefony. Choć ten drugi rodzaj dostępu nie może jeszcze być porównywany z usługami świadczonymi poprzez (...)

 • Porada prawna na temat rezygnacja z internetu

  Nie szukaj dłużej informacji na temat rezygnacja z internetu, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Detaliczny rynek dostępu do Internetu szerokopasmowego

  Internetu szerokopasmowego w Polsce. W zakresie rozwoju infrastruktury służącej do dostarczania szerokopasmowego Internetu, Polska, a szczególnie województwa Polski Wschodniej, zajmują jedne (...)

 • Wkrótce będzie Ogólnopolska Sieć Edukacyjna

  28% uczniów nigdy nie spotkało się z użyciem internetu na zajęciach z języka obcego, a prawie 35% na zajęciach z języka polskiego. Co czwarty respondent zadeklarował, (...)

 • Masz Internet? Sprawdź, czy i ile możesz odliczyć

  prawidłowego jego działania oraz będzie to miało odzwierciedlenie w wielkości przychodów osiąganych przez zakład pracy, wtedy wydatki ponoszone z tytułu korzystania z Internetu (...)

 • Odrzucenie rezygnacji z funkcji Prezesa Zarządu spółki z o.o. - opinia prawna

  , można zrezygnować z funkcji członka Zarządu w każdym czasie i z każdej przyczyny, jednakże w razie, gdy z tytułu pełnionej funkcji członek Zarządu otrzymuje wynagrodzenie, a rezygnacja (...)

 • Sprzedaż przez internet a podatki

  ;b fizycznych nieprowadzących działalności (z uwzględnieniem zwolnień od tego wymogu zgodnie przewidzianych w rozporządzeniu ministra finansów w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia

 • Obrót instrumentami finansowymi

  obrocie instrumentami finansowymi jest jedną z trzech ustaw wydzielonych z zakresu regulacji znajdującej się w dotychczas obowiązującej ustawie z dnia 21 sierpnia 1997 r. – (...)

 • Kiedy i w jaki sposób likwidator spółki może zrezygnować z funkcji - opinia prawna

  wynikającej ze złożonego wypowiedzenia (rezygnacji). Gdy zlecenie (pełnienie funkcji likwidatora) jest odpłatne, a wypowiedzenie (rezygnacja) następuje z ważnych powodów, wypowiadający nie (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Rezygnacja z pracy

  Witam i proszę o opinie. Płacę alimenty ex-żonie na 16 letniego syna. Oboje mamy wyższe wykształcenie. Ex ma wykształcenie prawnicze i pracuje na (...)

 • rezygnacja z umowy

  witam mam umowę na czas nieokreslony z firmą i chce z tej usługi zrezygnowac ile trwa czas wypowiedzenia/ z góry dziękuję za pomoc Witam proszę (...)

 • Kara 1614 za rezygnację z nauki

  Witam.Zapisałam się na studia 6.10.2012 r.(Uczelnia prywatna) Panie w sekretariacie przekonywały mnie ,że nauka odbywa się co drugi tydzień.Pierwszego (...)

 • Wezwanie do zapłaty - list zwykły

  Otrzymałem wezwanie do zapłaty za przesyłki, których nie dostałem (w ramach promocji wypełniłem kupon, w którym pod miejscem na podpis zamieszczono (...)

 • Przestępstwo z art. 286 1k.k - ściąganie plików

  Witam wszystkich Ostatnio w mieszkaniu studenckim dostaliśmy (wszyscy -6 osób) pismo od stawienie się w komendzie jako świadkowie w przestępstwie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane