Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

  • Dochody kapitałowe uzyskane za granicą

    stałego pobytu to USA i w Polsce nie uzyskuje Pan żadnego rodzaju dochodów, to nie ma Pan obowiązku składać w kraju zeznania rocznego. Dotyczy to tak przychodów (dochodów) ze stosunku pracy w USA, (...)

  • Podatek od sprzedaży strony internetowej

    zasad opodatkowania w przypadku jeśli sprzedającym jest polski rezydent podatkowy (osoba mająca miejsce zamieszkania w Polsce w rozumieniu przepisów podatkowych). Niestety z pytania nie wynika (...)

  • Pożyczka w dolarach USD

    nie istnieją. zasada walutowości, umowa pożyczki, obywatel polski, rezydent, zezwolenie dewizowe

  • Porada prawna na temat rezydent usa

    Nie szukaj dłużej informacji na temat rezydent usa, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

  • Jak unikniesz podwójnego opodatkowania? Metoda zaliczenia

    doktryny - podatek zapłacony za granicą „przepada", tzn. nie przechodzi na następne okresy rozliczeniowe (zazwyczaj lata). Jednak np. USA, Francja, Japonia i  Szwajcaria w swoim prawie krajowym

  • Zatrudnienie na statku w USA

    ). rezydent podatkowy, unikanie podwójnego opodatkowania, miejsce zamieszkania, statek

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane