Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Reprywatyzacja do weryfikacji...

  świadczenia. Pytanie tylko, czemu ustawa i komisja dotyczy wyłącznie nieruchomości warszawskich, podczas gdy nielegalna reprywatyzacja szalała w całym kraju. Reprywatyzacja, Warszawa, nieruchomości, (...)

 • Agencja Nieruchomości Rolnych na półmetku – uwarunkowania dalszej prywatyzacji

  utrudniających prywatyzację państwowych gruntów. Większość z nich może być bowiem rozwiązana w drodze ustawowej poprzez wprowadzenie nowych regulacji (reprywatyzacja) lub nowelizację istniejących

 • Zmiany w usuwaniu skutków prawnych decyzji reprywatyzacyjnych dotyczących nieruchomości warszawskich

  . przekształcenie prawa użytkowania wieczystego, prawo własności, nieruchomości, mieszkanie, reprywatyzacja, usuwanie skutków prawnych, decyzja reprywatyzacyjna, nieruchomości warszawskie, Komisja, (...)

 • Porada prawna na temat reprywatyzacja

  Nie szukaj dłużej informacji na temat reprywatyzacja, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Koniec patologii przy reprywatyzacji

  finansowych państwa. Zob. tabela zmian  reprywatyzacja, kamienica, lokator, najemca, właściciel, własność, nieruchomości, dekret Bieruta, działka

 • Projekt Dużej Ustawy Reprywatyzacyjnej

  władze komunistyczne po 1944 r.; Tabela zmian - grafika. dekret Bieruta, projekt, Duża Ustawa Reprywatyzacyjna, reprywatyzacja, dawni właściciele, kamienice, działki, upaństwowienie

 • Rusza weryfikacja reprywatyzacji w Warszawie

  miesiąca zajmowała się co najmniej jedną nieruchomością i w krótkim czasie wydawała decyzje w tych sprawach" – dodał.   reprywatyzacja, Komisja weryfikacyjna, decyzja reprywatyzacyjna

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Mienie zabużańskie i jego wycena

  Jak wiadomo sprawa zabużańskiego mienia jest wałkowana od x lat . Obecnie coś się wyklarowałom Z racji że mój ojciec zostawił na wileńszczyżnie (...)

 • Wywłaszczenia

  Czy są jakieś konkretne najnowsze akty prawne dotyczące możliwości odzyskania mienia lub ziemi. (Alibaba) a kiedy mienie to zostało wywłaszczone? (...)

 • Reprywatyzacja,dobry prawnik

  Witam serdecznie. Nazywam się Zygmund i piszę z Nowego Yorku. Byłbym bardzo wdzieczny,jeśli ktos moglby mi udzielic rady.Moj ojciec miał przed wojną (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane