Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wygaśnięcie prawa do renty rodzinnej

  renty rodzinnej przedłuża się do zakończenia tego roku studiów. Wynika z tego, iż renta rodzinna nadal będzie przysługiwać, aż do zakończenia studiów (pomimo, iż osoba, której dotyczą (...)

 • Utrata prawa do renty rodzinnej

  osobę pobierającą świadczenia. Osoba, która nienależnie pobrała świadczenia, jest obowiązana do ich zwrotu. renta rodzinna, prawo do renty, dziecko, ubezpieczenia społeczne, utrata prawa (...)

 • Renta rodzinna a zaległości w ZUS

  udowodnienia określonego minimalnego okresu ubezpieczenia. Natomiast konieczne jest opłacanie składek. renta rodzinna, ubezpieczenie, działalność gospodarcza, emerytura

 • Porada prawna na temat renta rodzinna po bezrobotnym ojcu

  Nie szukaj dłużej informacji na temat renta rodzinna po bezrobotnym ojcu, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Renta rodzinna a posiadanie gospodarstwa rolnego

  świadczenia)? renta rodzinna, ZUS, zmniejszenie, zawieszenie, gospodarstwo rolne, KRUS

 • Wypłata odprawy pośmiertnej po pracownicy

  częścią). odprawa pośmiertna, pracownik, pracownica, rozwiedziona, rozwód, małżonek, alimenty, renta rodzinna, dziecko, wypłata, ponowne małżeństwo

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Pomocy! rozwód, alimenty

  Witam, prosze pomóżcie. Otóż moja siostra ma meża pijaka i 3 dzieci. Wyprowadziła się od niego z dziećmi i praktycznie nie posiada żadnych dochodów (...)

 • Renta rodzinna

  Mam obecnie rentę rodzinną ,która skończy mi sie gdy we wrześniu skończe 25 lat.Mogłabym mieć ją przedłużoną o rok gdybym była na ostatnim (...)

 • Zawarcie umowy i renta rodzinna

  Witam, Mam pytanie chciałbym wejść z kimś w spółkę i otworzyć biznes internetowy. Jednak mam rentę rodzinną po zmarłym Ojcu. Teraz pytanie (...)

 • Renta rodzinna po ojcu

  Dzień dobry. Mój mąż zmarł 6 lat temu. Niestety, moje dzieci nie uzyskały prawa do renty rodzinnej po nim. Wykazałam 16 lat opłacania składek, (...)

 • renta rodzinna a drugi kierunek studiów

  Proszę o pomoc. Zgodnie z ustawą o emeryturach i rentach, przysługuje mi renta po Ojcu. Jednak z gdy ukońzcyłem 25 lat rentę te mi odebrano, chociaż (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane