Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wypłata wynagrodzenia zmarłego pracownika

  razie zgłoszenia sie osób uprawnionych będzie obowiązany do wypłaty wynagrodzenia z odsetkami za zwłokę. wynagrodzenie, zaległe, spadkobranie, spadek, renta rodzinna, depozyt, spadkobiercy, (...)

 • Konsekwencje orzeczenia winy w rozwodzie

  , ale w niniejszej sprawie nie będzie to miało znaczenia, albowiem nie posiadają Państwo wspólnych dzieci. rozwód, wina, orzeczenie, alimenty, małżonek, niedostatek, potrzeby, renta rodzinna

 • Wypłata odprawy pośmiertnej po pracownicy

  częścią). odprawa pośmiertna, pracownik, pracownica, rozwiedziona, rozwód, małżonek, alimenty, renta rodzinna, dziecko, wypłata, ponowne małżeństwo

 • Porada prawna na temat renta rodzinna norwegia

  Nie szukaj dłużej informacji na temat renta rodzinna norwegia, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Dożywotnie alimenty po rozwodzie

  prawo do alimentów z jego strony ustalone wyrokiem lub ugodą sądową i osiągnęła wiek 50 lat w chwili śmierci byłego męża. alimenty, renta rodzinna, rozwód, alimenty po rozwodzie, dożywotnie (...)

 • Kto może przejść na emeryturę pomostową?

  -rentowego; osiągnięcia przez uprawnionego wieku 60 lat w przypadku kobiet i 65 lat w przypadku mężczyzn; śmierci uprawnionego; w tym przypadku rodzinie przysługiwać będzie renta rodzinna

 • Wiek a uprawnienie do renty rodzinnej

  na celu uzyskanie kwalifikacji do wykonywania pracy zarobkowej, nie dłużej jednak niż przez 2 lata od chwili śmierci żony. renta rodzinna, wiek, prawo do renty, prawo do renty rodzinnej, uprawnienie

 • Opieka nad ubezwłasnowolnionym

  poinformowano ją, iż od momentu kiedy jej podopieczny stanie się właścicielem gospodarstwa zostanie zawieszona jego renta rodzinna wypłacana przez KRUS. Mężczyzna nie jest jednak w stanie (...)

 • Ponowne małżeństwo a renta rodzinna

  . zamążpójście, małżeństwo, renta rodzinna, spadek, odrzucenie spadku

 • Renta rodzinna a małżeństwo

  zawarcie małżeństwa nie ma wpływu na prawo do renty rodzinnej. renta rodzinna, uczeń, zawarcie małżeństwa, dzieci, małżonkowie, prawo do renty

 • Pierwsze rodziny ofiar dostały po 40 tys. złotych

  wypadku przy pracy oraz zasiłek pogrzebowy. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl Smoleńsk, pomoc, pieniądze, wsparcie finansowe, Rząd, Rada Min istrów, katastrofa, ZUS, renta rodzinna, zasiłek pogrzebowy

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Praca a renta rodzinna

  Mam 19 lat. Nie ukończyłem szkoły średniej z powodów rodzinnych. Od września podejmuję naukę w rocznym LO dla dorosłych w Olsztynie (pochodzę (...)

 • od czego zalezy renta rodzinna

  Chciałabym się dowiedzieć więcej informacji dotyczących renty rodzinnej. Od czego zależy wysokość i przyznanie renty rodzinnej? Kto może starać (...)

 • Renta rodzinna

  Mam obecnie rentę rodzinną ,która skończy mi sie gdy we wrześniu skończe 25 lat.Mogłabym mieć ją przedłużoną o rok gdybym była na ostatnim (...)

 • renta rodzinna a studia zaoczne

  no właśnie chcialabym sie dowiedziec na jakich stuudiach zaocznych czy wieczorowych przysluguje renta rodzinna? najbardziej interesuje mnie weterynaria, (...)

 • alimenty od byłego męża

  Witam Mam takie pytanie rozwiodłam się z mężem jakieś 1,5 roku temu teraz nie pracuję ui czy moge złożyć pozew o alimenty od mężą?z góry dziękuję (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane