Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Renta rodzinna a zatrudnienie

  , renta rodzinna

 • Renta rodzinna a posiadanie gospodarstwa rolnego

  świadczenia)? renta rodzinna, ZUS, zmniejszenie, zawieszenie, gospodarstwo rolne, KRUS

 • Składamy wniosek o emeryturę w obniżonym wieku emerytalnym...

  do emerytury częściowej? Po 30 września 2017 r. nadal będzie przysługiwać renta rodzinna po osobie, która pobierała emeryturę częściową do dnia śmierci (bez względu na to, kiedy (...)

 • Porada prawna na temat renta rodzinna norwegia

  Nie szukaj dłużej informacji na temat renta rodzinna norwegia, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Prawo do renty rodzinnej

  być przyczyną utraty przez dziecko prawa do renty rodzinnej po zmarłej matce. renta rodzinna, wdowiec, renta po zmarłym małżonku, prawo do renty, ubezpieczenia społeczne

 • Prawo do emerytury rolniczej

  rolnych powyżej 1 ha przeliczeniowego lub dział specjalny, 2) domownik rolnika. Natomiast świadczeniami z ubezpieczenia emerytalno-rentowego są: 1) emerytura rolnicza lub renta inwalidzka rolnicza, 2) (...)

 • Renta rodzinna

  powyższych warunków wdowa powinna mieć w dniu śmierci prawo do alimentów od męża ustalone wyrokiem lub ugodą sądową. wdowa, renta, rodzinna

 • Renta rodzinna dla wnuczka

  ? Zgodnie z art. 65 ust. 1 ustawy o emeryturach i rentach z FUS, renta rodzinna przysługuje uprawnionym członkom rodziny osoby, która w chwili śmierci miała ustalone prawo do emerytury lub renty (...)

 • Kogo dotyczy ustawa dezubekizacyjna?

  przekraczać miesięcznej renty z tytułu niezdolności do pracy wypłaconej przez ZUS; obniżona renta rodzinna nie będzie mogła przekraczać miesięcznej kwoty przeciętnej renty rodzinnej wypłaconej (...)

 • Projekt ustawy o systemie ubezpieczenia społecznego rolników

  obliczania renty rodzinnej polega na wprowadzeniu zasady, że renta rodzinna przysługuje w wysokości 85% świadczenia jakie pobierałby zmarły dla jednej osoby uprawnionej i adaptuje w ten sposób (...)

 • Dodatkowe dochody a pobieranie renty rodzinnej

  przekroczy 4157,21 zł – zawieszeniu. renta rodzinna, zmniejszenie, zawieszenie, dochód, przychód, praca, uprawniony

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Praca a renta rodzinna

  Mam 19 lat. Nie ukończyłem szkoły średniej z powodów rodzinnych. Od września podejmuję naukę w rocznym LO dla dorosłych w Olsztynie (pochodzę (...)

 • od czego zalezy renta rodzinna

  Chciałabym się dowiedzieć więcej informacji dotyczących renty rodzinnej. Od czego zależy wysokość i przyznanie renty rodzinnej? Kto może starać (...)

 • Renta rodzinna

  Mam obecnie rentę rodzinną ,która skończy mi sie gdy we wrześniu skończe 25 lat.Mogłabym mieć ją przedłużoną o rok gdybym była na ostatnim (...)

 • renta rodzinna a studia zaoczne

  no właśnie chcialabym sie dowiedziec na jakich stuudiach zaocznych czy wieczorowych przysluguje renta rodzinna? najbardziej interesuje mnie weterynaria, (...)

 • alimenty od byłego męża

  Witam Mam takie pytanie rozwiodłam się z mężem jakieś 1,5 roku temu teraz nie pracuję ui czy moge złożyć pozew o alimenty od mężą?z góry dziękuję (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane