Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kogo dotyczy ustawa dezubekizacyjna?

  przekraczać miesięcznej renty z tytułu niezdolności do pracy wypłaconej przez ZUS; obniżona renta rodzinna nie będzie mogła przekraczać miesięcznej kwoty przeciętnej renty rodzinnej wypłaconej (...)

 • Projekt ustawy o systemie ubezpieczenia społecznego rolników

  obliczania renty rodzinnej polega na wprowadzeniu zasady, że renta rodzinna przysługuje w wysokości 85% świadczenia jakie pobierałby zmarły dla jednej osoby uprawnionej i adaptuje w ten sposób (...)

 • Dodatkowe dochody a pobieranie renty rodzinnej

  przekroczy 4157,21 zł – zawieszeniu. renta rodzinna, zmniejszenie, zawieszenie, dochód, przychód, praca, uprawniony

 • Porada prawna na temat renta rodzinna norwegia

  Nie szukaj dłużej informacji na temat renta rodzinna norwegia, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Emerytura wojskowa

  zaopatrzenia emerytalnego wyróżnia się świadczenia pieniężne i niepieniężne. Do świadczeń pieniężnych należy emerytura wojskowa, wojskowa renta inwalidzka, wojskowa renta rodzinna, (...)

 • Renta rodzinna a umowa zlecenie

  609,00 zł miesięcznie, - od 1 grudnia do 31 grudnia 2001 r. - 2 661,50 zł. renta rodzinna, zawieszenie renty, zmniejszenie renty, prawo do renty rodzinnej, świadczenia z renty rodzinnej

 • Renta rodzinna rozwiedzionego po byłym małżonku

  renty, tym samym nie przysługuje jej do niej prawo. rozwód, małżeństwo, renta, rodzinna, były małżonek

 • Jak przejść na emeryturę w związku z obniżeniem wieku emerytalnego od 1 października 2017 r.?

  będzie przysługiwać renta rodzinna po osobie, która pobierała emeryturę częściową do dnia śmierci (bez względu na to, kiedy nastąpił zgon).To samo dotyczy renty rodzinnej po osobie, (...)

 • Wypłata wynagrodzenia zmarłego pracownika

  razie zgłoszenia sie osób uprawnionych będzie obowiązany do wypłaty wynagrodzenia z odsetkami za zwłokę. wynagrodzenie, zaległe, spadkobranie, spadek, renta rodzinna, depozyt, spadkobiercy, (...)

 • Konsekwencje orzeczenia winy w rozwodzie

  , ale w niniejszej sprawie nie będzie to miało znaczenia, albowiem nie posiadają Państwo wspólnych dzieci. rozwód, wina, orzeczenie, alimenty, małżonek, niedostatek, potrzeby, renta rodzinna

 • Wypłata odprawy pośmiertnej po pracownicy

  częścią). odprawa pośmiertna, pracownik, pracownica, rozwiedziona, rozwód, małżonek, alimenty, renta rodzinna, dziecko, wypłata, ponowne małżeństwo

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Praca a renta rodzinna

  Mam 19 lat. Nie ukończyłem szkoły średniej z powodów rodzinnych. Od września podejmuję naukę w rocznym LO dla dorosłych w Olsztynie (pochodzę (...)

 • od czego zalezy renta rodzinna

  Chciałabym się dowiedzieć więcej informacji dotyczących renty rodzinnej. Od czego zależy wysokość i przyznanie renty rodzinnej? Kto może starać (...)

 • Renta rodzinna

  Mam obecnie rentę rodzinną ,która skończy mi sie gdy we wrześniu skończe 25 lat.Mogłabym mieć ją przedłużoną o rok gdybym była na ostatnim (...)

 • renta rodzinna a studia zaoczne

  no właśnie chcialabym sie dowiedziec na jakich stuudiach zaocznych czy wieczorowych przysluguje renta rodzinna? najbardziej interesuje mnie weterynaria, (...)

 • alimenty od byłego męża

  Witam Mam takie pytanie rozwiodłam się z mężem jakieś 1,5 roku temu teraz nie pracuję ui czy moge złożyć pozew o alimenty od mężą?z góry dziękuję (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane