Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Dożywotnie alimenty po rozwodzie

  prawo do alimentów z jego strony ustalone wyrokiem lub ugodą sądową i osiągnęła wiek 50 lat w chwili śmierci byłego męża. alimenty, renta rodzinna, rozwód, alimenty po rozwodzie, dożywotnie (...)

 • Wiek a uprawnienie do renty rodzinnej

  na celu uzyskanie kwalifikacji do wykonywania pracy zarobkowej, nie dłużej jednak niż przez 2 lata od chwili śmierci żony. renta rodzinna, wiek, prawo do renty, prawo do renty rodzinnej, uprawnienie

 • Kto może przejść na emeryturę pomostową?

  przypadku mężczyzn; śmierci uprawnionego; w tym przypadku rodzinie przysługiwać będzie renta rodzinna. Zgodnie z nowymi przepisami, prawo do emerytury pomostowej ulegnie zawieszeniu (...)

 • Opinia prawna na temat renta rodzinna norwegia

  Nie szukaj dłużej informacji na temat renta rodzinna norwegia, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Opieka nad ubezwłasnowolnionym

  poinformowano ją, iż od momentu kiedy jej podopieczny stanie się właścicielem gospodarstwa zostanie zawieszona jego renta rodzinna wypłacana przez KRUS. Mężczyzna nie jest jednak w stanie (...)

 • Ponowne małżeństwo a renta rodzinna

  . zamążpójście, małżeństwo, renta rodzinna, spadek, odrzucenie spadku

 • Renta rodzinna a małżeństwo

  zawarcie małżeństwa nie ma wpływu na prawo do renty rodzinnej. renta rodzinna, uczeń, zawarcie małżeństwa, dzieci, małżonkowie, prawo do renty

 • Pierwsze rodziny ofiar dostały po 40 tys. złotych

  wypadku przy pracy oraz zasiłek pogrzebowy. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl Smoleńsk, pomoc, pieniądze, wsparcie finansowe, Rząd, Rada Min istrów, katastrofa, ZUS, renta rodzinna, zasiłek pogrzebowy

 • Dla kogo emerytury pomostowe?

  ; śmierci uprawnionego. W tym ostatnim przypadku rodzinie przysługiwać będzie renta rodzinna. Zgodnie z projektem, prawo do emerytury pomostowej ulegnie zawieszeniu bez względu na wysokość uzyskiwanego

 • Emerytury kapitałowe - wypłaty z II filara

  Emerytury indywidualne, renta rodzinna dla wdów i wdowców, waloryzacja według zysków - takie emerytury kapitałowe proponuje rząd. Dlaczego? Dlatego, że taki system zapewnia

 • Rozdzielność majątkowa i rozwód a renta rodzinna

  sprawie o ustanowienie rozdzielności majątkowej – zależy to bowiem od wielu czynników faktycznych jak np. stopień skomplikowania sprawy oraz ilość spraw w konkretnym sądzie. renta rodzinna, (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Praca a renta rodzinna

  Mam 19 lat. Nie ukończyłem szkoły średniej z powodów rodzinnych. Od września podejmuję naukę w rocznym LO dla dorosłych w Olsztynie (pochodzę (...)

 • od czego zalezy renta rodzinna

  Chciałabym się dowiedzieć więcej informacji dotyczących renty rodzinnej. Od czego zależy wysokość i przyznanie renty rodzinnej? Kto może starać (...)

 • Renta rodzinna

  Mam obecnie rentę rodzinną ,która skończy mi sie gdy we wrześniu skończe 25 lat.Mogłabym mieć ją przedłużoną o rok gdybym była na ostatnim (...)

 • renta rodzinna a studia zaoczne

  no właśnie chcialabym sie dowiedziec na jakich stuudiach zaocznych czy wieczorowych przysluguje renta rodzinna? najbardziej interesuje mnie weterynaria, (...)

 • alimenty od byłego męża

  Witam Mam takie pytanie rozwiodłam się z mężem jakieś 1,5 roku temu teraz nie pracuję ui czy moge złożyć pozew o alimenty od mężą?z góry dziękuję (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane