Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Renta rodzinna dla dziecka

  . ustawy Świadczenia z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych). renta rodzinna, prawo dzieci do renty

 • Renta rodzinna dla dziecka w rodzinie zastępczej

  pozostałym członkom rodziny nie ulegają zmianie. renty, renta rodzinna, rodzina zastępcza, dziecko, zmniejszenie, zawieszenie, renty

 • Sprawdź jakie masz prawa w pracy za granicą

  od tego, w jakiej sytuacji losowej i ekonomicznej znalazła się rodzina. Należą do nich: zasiłek rodzinny dla rodziców, dla opiekuna prawnego lub faktycznego dziecka, zasiłek (...)

 • Opinia prawna na temat renta rodzinna dla dziecka

  Nie szukaj dłużej informacji na temat renta rodzinna dla dziecka, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Konkubinat-życie bez ślubu-skutki prawne

  oczywiście jedynie rodzica tego dziecka. Nie wyklucza to możliwości utrzymywania „nieswojego” dziecka, z tym jednak zastrzeżeniem, że rodzic – konkubent nie może domagać się (...)

 • Czy moja partnerka ma prawo do mojej emerytury po mojej śmierci?

  świadczoną uprzednio pracą. Natomiast polskie prawo wyróżnia kilka rodzajów rent, w zależności od sytuacji uprawnionego (np. renta z tytułu niezdolności do pracy, renta socjalna, (...)

 • Świadczenie dla dziecka po zmarłym rodzicu

  o rentę rodzinną dla dziecka. Zgodnie z art. 65 § 1 ustawy z dnia 17 grudnia 1998 r. o emeryturach i rentach z funduszu ubezpieczeń społecznych renta rodzinna przysługuje uprawnionym (...)

 • Projekt ustawy o rodzinach zastępczych i rodzinnych domach dziecka

  informacji odnośnie potrzeb dziecka (art. 13) spoczywa na PCPR. W przypadku konieczności poszukiwania rodziny zastępczej dla dziecka właściwość terytorialną oraz kolejność działań (...)

 • Waloryzacja świadczeń wypłacanych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych od 1 marca 2009 r.

  zł, przeciętna renta rodzinna wzrośnie o około 80 zł.Ile będzie wynosiła przeciętna emerytura/renta wypłacana przez ZUS?Szacuje się, że po waloryzacji, w marcu 2009 r. przeciętna (...)

 • Renta rodzinna

  Czym jest renta rodzinna i komu przysługuje ? Renta rodzinna jest świadczeniem przysługującym uprawnionym członkom rodziny osoby, która w chwili śmierci miała ustalone prawo (...)

 • Zadania ośrodków adopcyjno-opiekuńczych

  pedagogiczną oraz gromadzi informacje o stanie zdrowia dziecka. Przy kwalifikowaniu dziecka do przysposobienia oraz sporządzaniu diagnozy dziecka ośrodek opiekuńczo-wychowawczy współpracuje (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane