Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak żyć z HIV i AIDS w Polsce?

  dostępna w serwisie Krajowego Centrum ds. AIDS. Leczenie – terapia antyretrowirusowa (ARV) Od pierwszego stwierdzonego na świecie przypadku zachorowania na AIDS minęło (...)

 • Jakie są prawa człowieka?

  lub przestępstwu, z uwagi na ochronę zdrowia i moralności, ochronę dobrego imienia i praw innych osób oraz ze względu na zapobieżenie ujawnieniu informacji poufnych lub na zagwarantowanie (...)

 • Nowa ustawa o walce z chorobami zakaźnymi

  terytorium Unii Europejskiej. Jakie zmiany mają dotyczyć osób zakażonych HIV i chorych na AIDS?Ponadto projekt ustawy daje osobom zakażonym HIV i chorym na AIDS prawo (...)

 • Porada prawna na temat renta dla chorych na aids

  Nie szukaj dłużej informacji na temat renta dla chorych na aids, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kto może przejść na emeryturę pomostową?

  najmniej 50 lat dla kobiet i co najmniej 55 lat dla mężczyzn i   mają okres pracy na tych stanowiskach, wynoszący co najmniej 15 lat, i  uzyskają orzeczenie o niezdolności (...)

 • Dla kogo emerytury pomostowe?

  możliwość przejścia na emeryturę pomostową w wieku niższym, tzn. co najmniej 50 lat dla kobiet i 55 lat dla mężczyzn. Jednak przywilej ten dotyczy m.in. pilotów statków (...)

 • Koniec z falą w wojsku – program walki z patologiami

  seksualną. Żołnierze będą także edukowani jak należy postępować wobec osób zarażonych wirusem HIV a także chorych na AIDS i jak uchronić się przed zarażeniem chorobą.Nie (...)

 • Zatrudnienie pracownika chorego na żółtaczkę

  których zobowiązany jest na podstawie umowy o pracę, musi być taki, by pracownik ten mógł bez przeszkód je wykonywać. Powinno to się odbywać nadto bez ryzyka dla zdrowia i życia także (...)

 • Wydatki za pobyt w domu opieki społecznej

  , że renta chorego w całości zostaje przekazana dla ośrodka, a 30% kwoty wraca do chorego do jego dyspozycji którą dysponuje zgodnie z potrzebami chorego opiekun prawny. O umieszczeniu chorego (...)

 • Renta socjalna

  zarejestrować się jako osoba bezrobotna? Kto ma obowiązek płacenia za mnie składek do ZUS i na Kasę Chorych? Z przedstawionego stanu faktycznego wynika, że będąc osobą niepełnosprawną (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Alimenta na pełnoletnie dziecko

  W jaki sposób wyegzekwować połowę kosztów utrzymania studiujcej córki w innym mieście. Ojciec nie jest nigdzie zatrudniony, ma niepracującą żone (...)

 • Prawa Polaków pracujących w Niemczech

  Witam! Już w niedzielę Niemcy otworzą dla Polaków swój rynek pracy. Ci, którzy wyjadą tam i będą pracować legalnie, zyskają takie same uprawnienia (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane