Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Odnowienie komina - zgłoszenie czy pozwolenie

  komina, komin, przewody kominowe, dom, pozwolenie na budowę, zgłoszenie

 • Samowola budowlana

  zastosowania art. 48 ustawy Prawo budowlane. Remont wymaga jednak zgłoszenia. Jego brak uzasadnia zastosowanie art. 50 i 51 Prawa budowlanego. Jako remont można także zakwalifikować wykonanie (...)

 • Zwrot kosztów poniesionych przez współwłaściciela

  , nieruchomość, remont, zwrot, koszty, współwłaściciel, wydatki

 • Porada prawna na temat remont komina

  Nie szukaj dłużej informacji na temat remont komina, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Nakłady na przyszły spadek

  najlepszym wyjściem byłoby spisanie przez ojca testamentu, w którym mógłby określić co przypada, któremu spadkobiercy i w jak wysokim udziale. spadek, dom, remont, dziedziczenie, nakłady

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Rozdzielenie komina spalinowego

  Witam, Ostatnio przerabiałem w mieszkaniu własnościowym ogrzewanie z elektrycznego na gazowe. W tym celu potrzebne było przerobienie komina spalinowego (...)

 • zakaz palenia w piecu

  witam! w miszkaniu, którego jestem właścicielką, krótko przed swiętami, kominiarz wydał zakaz palenia w piecu( c.o. paliwo stałe) podobno komin (...)

 • Problem z postanowieniem administracji

  Witam, Mam problem z postanowieniem wspólnoty mieszkaniowej w sprawie komina, który do mnie należy. W postanowieniu tym w oparciu o rozpoznanie kominiarza (...)

 • problem z kominem

  w zeszlym roku stworzyliśmy wspolnote, w tym roku podczas inwentaryzcji, kominiarze stwierdzil,i ze mam zle podłączony piecyk gazowy, gdyz piec węglowy (...)

 • Udział a remont ściany

  Proszę o pomoc. Jak można zmusić sąsiadów do naprawienia kominów i ściany, kiedy tylko oni z tych kominów korzystają? Cała ściana u mnie w piwnicy (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane