Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Koszty remontu wynajmowanego lokalu

  wybrał tzw. memoriałową metodę rozliczeń. koszty uzyskania przychodów, remont lokalu, metoda kasowa, metoda memoriałowa, umowa najmu

 • Ulga remontowa i zwrot VAT

  Ministerstwa Finansów podtrzymują urzędy, m.in. Urząd Skarbowy Warszawa-Targówek (interpretacja z 15 kwietnia 2005 r., 1437/US37/ZI/142 /MJ/05), Drugi Urząd Skarbowy w Kielcach (interpretacja (...)

 • Koszty uzyskania przychodów przy wynajmie lokalu

  zaciągniętego na zakup wynajmowanego lokalu (interpretacja Urzędu Skarbowego w Przemyślu z 2 czerwca 2005 r., US. VI-2/415-6/05). Co do zasady organy podatkowe nie uważają za koszty wydatków związanych (...)

 • Porada prawna na temat remont interpretacja

  Nie szukaj dłużej informacji na temat remont interpretacja, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Prawo do ulgi remontowej - "zajęcie" lokalu

  fakturą wystawioną przez podatnika VAT, niekorzystającego ze zwolnienia od tego podatku. ulga remontowa, ulga podatkowa, wydatki na remont i modernizację, tytuł prawny

 • Przeznaczenie środków z kasy mieszkaniowej

  przepisów prawa podatkowego (w trybie art. 14a Ordynacji podatkowej). Interpretacja nie będzie dla podatnika wiążąca (wiąże tylko organy podatkowe, które nie będą mogły już zmienić stanowiska), (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane