Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Rozwiązanie spółki cywilnej a kwestie podatkowe

  , remanent, spis z natury, działalność gospodarcza

 • Jak wypłacane będą zasiłki chorobowy i macierzyński?

  , zasiłku przedemerytalnego lub do świadczenia przedemerytalnego oraz do urlopu dla poratowania zdrowia, udzielonego na podstawie odrębnych przepisów. Co do wysokości świadczenia, to co (...)

 • Jakie zmiany szykują się w VAT?

  sprzedaży, w celu ustalenia, czy nie nastąpiło przekroczenie kwoty uprawniającej do korzystania z tej formy opodatkowania, jest obowiązany do składania deklaracji uproszczonej. Podatnikowi, (...)

 • Porada prawna na temat remanent druk do pobrania

  Nie szukaj dłużej informacji na temat remanent druk do pobrania, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Czy mogę dobrowolnie ubezpieczyć się w NFZ?

  zawarciu umowy powinien się zgłosić do właściwego terytorialnie Oddziału ZUS, aby dokonać zgłoszenia do ewidencji. Wpłaty kolejnych składek powinieneś dokonywać w banku lub na poczcie (...)

 • Pomoc dla osób poszkodowanych w wyniku nawałnic

  od września chodziły do tzw. zerówki i do wszystkich uczniów z wyłączeniem tych ze szkół dla dorosłych. Uczniowie i dzieci mogą otrzymać: zasiłek losowy na cele edukacyjne (...)

 • Referendarz sądowy

  powinno zawierać: wniosek o dopuszczenie do egzaminu konkursowego; ankietę personalną (druk do pobrania w dziale kadr właściwego sądu okręgowego, opracowany przez MS); życiorys; urzędowo (...)

 • Rolnicy otrzymają dotacje do ubezpieczeń swoich upraw i zwierząt?

  : Rządowy projekt ustawy o dopłatach do ubezpieczeń upraw rolnych i zwierząt gospodarskich (druk 4081). rolnicy, dotacje do ubezpieczeń, uprawy, zwierzęta, ubezpieczenie majątkowe produkcji (...)

 • Wyzwania dla polskiej polityki przestrzennej

  ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym rzeczywiście jest dużą nowością - powiedziała poseł Aldona Młyńczak z sejmowej Komisji Infrastruktury.Do pobrania:Projekt ustawy o zmianie ustawy (...)

 • Odsetki od pożyczki a podatek

  sytuacji na podatniku ciążą dodatkowe obowiązki. Jeśli przychody z odsetek zostały uzyskane na terytorium Polski, wówczas podatnik złoży zeznanie roczne na formularzu PIT-36, załączając do niego (...)

 • Ogłoszenie o egzaminie konkursowym na aplikację referendarską

  Górze   -   2Zgłoszenie o przystąpieniu do egzaminu konkursowego powinno zawierać:- wniosek o dopuszczenie do egzaminu konkursowego;- ankietę personalną (druk (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Zmiana zarządu spółki.

  Witam, Mam spółkę z o.o. i chciałbym zmienić w niej prezesa zarządu. Nigdy tego nie robiłem więc nie wiem dokładnie jakie formularze powinienem (...)

 • Druk SD- Z2

  Witam ! Mam następujący problem nie mogę nigdzie znaleźć aktualnego druku SD- Z2 dotyczącego zgłoszenia spadku. Można ten druk znaleźć gdzieś (...)

 • lista obecności pracowników druk do pobrania za darmo

  Witam Czy jest gdzieś dostępna do pobrania lista obecności dla pracowników?Będe wdzieczna za wszelkie informacje

 • DRUK VAT 7(12) DARMOWY DO ŚCIĄGNIĘCIA ZA 2011R

  BEZPŁATNIE DO POBRANIA NA: http://www.isk.infor.pl/druki,51,898,VAT-7.html Witam, chciałam się dowiedzieć gdzie mogę znaleźć interaktywne nowe (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane