Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Reklamacja obuwia - nowe zasady od 2015 roku

  obuwia albo zwrotu pieniędzy. Prawo przewiduje dwie podstawy reklamowania obuwia: gwarancję oraz rękojmię za wady towaru. Reklamacja obuwia u producenta Podczas reklamacji u producenta (...)

 • Reklamacja towaru przez konsumenta

  . konsument, sprzedaż, reklamacja, zwrot, wady

 • Po co drzeć koty? Tak polubownie rozwiążesz spór

  konsumentów. źródło: ww.uokik.gov.pl konsument, reklamacja, mediacja, sąd, prawo

 • Porada prawna na temat reklamacja obuwia

  Nie szukaj dłużej informacji na temat reklamacja obuwia, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zadbaj o swoje prawa na wyprzedażach

  wyprzedaży ustala co roku ministerstwo, natomiast w Wielkiej Brytanii, podobnie jak w Polsce odbywają się one w dowolnych terminach. Źródło: UOKiK reklamacja, wyprzedaż, obniżki, prawo konsumensta

 • Rozpatrzenie reklamacji

  reklamacji. W niniejszym stanowisku powinien Pan uzasadnić decyzję nieuwzględnienia reklamacji. reklamacja, konsument, sprzedaż, sprzedawca, kupujący, umowa, zwrot, towar, niezgodność, termin, miesiąc

 • Reklamacja, niezgodność towaru z umową, niekompletność - poznaj swoje prawa

  konsument ma 2 miesiące od wykrycia usterki. Inny przykład naruszania terminów dotyczących reklamacji to praktyki internetowego sprzedawcy obuwia e-aligator.pl, który zastrzegał, że w przypadku, żądania

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • reklamacja obuwia

  W dniu 18.08.09 kupiłam klapki,wierzch-typu japonki, za 150zł,w jednym ze sklepów w Przemyślu (nie wiem czy mogę podać nazwę sklepu).Następnego (...)

 • Reklamacja butów - zwrot gotówki

  Witam, moja narzeczona kupiła z koncem listopada kozaki za ca. 300 pln. Po niecałym miesiącu zareklamowaliśmy je, bo skóra zaczęła się łuszczyć (...)

 • Reklamacja obuwia - oddalnie z powodu tęgości.

  Witam, chciałbym uzyskać od kogoś porady co zrobić jeżeli reklamacja obuwia zostanie odrzucona w taki sposób: "Dokonano oględzin zareklamowanego (...)

 • reklamacja obuwia - porady

  Witam, Jakieś 5 miesięcy temu kupiłem buty zimowe ( coś ala trzewiki) firmy Prima Moda. Po jakimś czasie zobaczyłem , że but mi się zaczyna rozklejać (...)

 • Kolejna reklamacja obuwia

  Proszę mi pomóc! Zakupiłam synowi korki w lutym firmy UMBRO,po pięciu miesiącach buty pękły na szwie(obok).Zareklamowałam je i reklamacja została (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane