Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Reklamacja obuwia - nowe zasady od 2015 roku

  obuwia albo zwrotu pieniędzy. Prawo przewiduje dwie podstawy reklamowania obuwia: gwarancję oraz rękojmię za wady towaru. Reklamacja obuwia u producenta Podczas reklamacji u producenta (...)

 • Odzież ochronna i robocza

  naturze obowiązku przydzielania pracownikowi odzieży i obuwia roboczego wypłacaniem pracownikowi ekwiwalentu za używanie własnej odzieży i obuwia roboczego jest możliwe, gdy spełnione są (...)

 • Jak reklamować usługi telekomunikacyjne według nowych zasad?

  doręczona reklamującemu przesyłką poleconą. Pamiętaj, że: Reklamacja może być złożona w terminie 12 miesięcy od ostatniego dnia okresu rozliczeniowego, w którym zakończyła się przerwa w (...)

 • Porada prawna na temat reklamacja obuwia warunki

  Nie szukaj dłużej informacji na temat reklamacja obuwia warunki, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kodeks karny wykonawczy Cz. II

  nauczania w zakładach karnych, warunki i tryb realizacji obowiązku nauczania i zwalniania skazanych z tego obowiązku, warunki oraz tryb ponoszenia odpłatności za kształcenie poza obrębem zakładu (...)

 • Kodeks karny wykonawczy Cz. III

  stopni wojskowych, a jeżeli nie posiada właściwego umundurowania, korzysta z innej własnej odzieży, bielizny i obuwia. Art. 217. § 1. Tymczasowo aresztowany może uzyskać widzenie po wydaniu zarządzenia (...)

 • Kodeks karny wykonawczy Cz. I

  szczególności cele, jakim powinno służyć uczestnictwo tych podmiotów w zakresie zapobiegania przestępczości i readaptacji społecznej, warunki, jakim powinien odpowiadać przedstawiciel podmiotu, (...)

 • Co każdy powinien wiedzieć z dziedziny BHP?

  dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz.U. z 1998 r., Nr 21, poz. 94, z późn. zm.). zakład pracy, BHP, pracodawca, pracownik, bezpieczeństwo, higiena, praca, warunki pracy, zdrowie

 • Reklamacja towaru przez konsumenta

  . konsument, sprzedaż, reklamacja, zwrot, wady

 • Po co drzeć koty? Tak polubownie rozwiążesz spór

  konsumentów. źródło: ww.uokik.gov.pl konsument, reklamacja, mediacja, sąd, prawo

 • Reklamacja wycieczki. Jak ją złożyć?

  PRAWNA: Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych (Dz U z 2004 r. nr 223, poz. 2268 z późn. zm.). reklamacja, wycieczka, biuro podróży, wczasy

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Reklamacja butów - zwrot gotówki

  Witam, moja narzeczona kupiła z koncem listopada kozaki za ca. 300 pln. Po niecałym miesiącu zareklamowaliśmy je, bo skóra zaczęła się łuszczyć (...)

 • Reklamacja butow - odmowa

  Witam, Dwa tygodnie temu zareklamowalam buty sportowe Reebok. Powodem Bylo odklejanie sie podeszwy w obu butach i pekniecie na szwach w jednym. Reklamacja (...)

 • reklamacja obuwia

  W dniu 18.08.09 kupiłam klapki,wierzch-typu japonki, za 150zł,w jednym ze sklepów w Przemyślu (nie wiem czy mogę podać nazwę sklepu).Następnego (...)

 • Reklamacja obuwia - oddalnie z powodu tęgości.

  Witam, chciałbym uzyskać od kogoś porady co zrobić jeżeli reklamacja obuwia zostanie odrzucona w taki sposób: "Dokonano oględzin zareklamowanego (...)

 • reklamacja obuwia - porady

  Witam, Jakieś 5 miesięcy temu kupiłem buty zimowe ( coś ala trzewiki) firmy Prima Moda. Po jakimś czasie zobaczyłem , że but mi się zaczyna rozklejać (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane