Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Reklamacja obuwia - nowe zasady od 2015 roku

  obuwia albo zwrotu pieniędzy. Prawo przewiduje dwie podstawy reklamowania obuwia: gwarancję oraz rękojmię za wady towaru. Reklamacja obuwia u producenta Podczas reklamacji u producenta (...)

 • Odzież ochronna i robocza

  naturze obowiązku przydzielania pracownikowi odzieży i obuwia roboczego wypłacaniem pracownikowi ekwiwalentu za używanie własnej odzieży i obuwia roboczego jest możliwe, gdy spełnione są (...)

 • Jak reklamować usługi telekomunikacyjne według nowych zasad?

  doręczona reklamującemu przesyłką poleconą. Pamiętaj, że: Reklamacja może być złożona w terminie 12 miesięcy od ostatniego dnia okresu rozliczeniowego, w którym zakończyła się przerwa w (...)

 • Porada prawna na temat reklamacja obuwia warunki

  Nie szukaj dłużej informacji na temat reklamacja obuwia warunki, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kodeks karny wykonawczy Cz. II

  nauczania w zakładach karnych, warunki i tryb realizacji obowiązku nauczania i zwalniania skazanych z tego obowiązku, warunki oraz tryb ponoszenia odpłatności za kształcenie poza obrębem zakładu (...)

 • Kodeks karny wykonawczy Cz. III

  stopni wojskowych, a jeżeli nie posiada właściwego umundurowania, korzysta z innej własnej odzieży, bielizny i obuwia. Art. 217. § 1. Tymczasowo aresztowany może uzyskać widzenie po wydaniu zarządzenia (...)

 • Kodeks karny wykonawczy Cz. I

  szczególności cele, jakim powinno służyć uczestnictwo tych podmiotów w zakresie zapobiegania przestępczości i readaptacji społecznej, warunki, jakim powinien odpowiadać przedstawiciel podmiotu, (...)

 • Reklamacja towaru przez konsumenta

  . konsument, sprzedaż, reklamacja, zwrot, wady

 • Po co drzeć koty? Tak polubownie rozwiążesz spór

  konsumentów. źródło: ww.uokik.gov.pl konsument, reklamacja, mediacja, sąd, prawo

 • Reklamacja wycieczki. Jak ją złożyć?

  PRAWNA: Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych (Dz U z 2004 r. nr 223, poz. 2268 z późn. zm.). reklamacja, wycieczka, biuro podróży, wczasy

 • Jak reklamować usługi telekomunikacyjne?

  reklamacyjnego oraz warunków, jakim powinna odpowiadać reklamacja usługi telekomunikacyjnej (Dz. U. 2004 r., Nr 226, poz. 2291) telekomunikacja, reklamacja, reklamujący, konsument, Jak reklamować (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Reklamacja butów - zwrot gotówki

  Witam, moja narzeczona kupiła z koncem listopada kozaki za ca. 300 pln. Po niecałym miesiącu zareklamowaliśmy je, bo skóra zaczęła się łuszczyć (...)

 • Reklamacja butow - odmowa

  Witam, Dwa tygodnie temu zareklamowalam buty sportowe Reebok. Powodem Bylo odklejanie sie podeszwy w obu butach i pekniecie na szwach w jednym. Reklamacja (...)

 • reklamacja obuwia

  W dniu 18.08.09 kupiłam klapki,wierzch-typu japonki, za 150zł,w jednym ze sklepów w Przemyślu (nie wiem czy mogę podać nazwę sklepu).Następnego (...)

 • Reklamacja obuwia - oddalnie z powodu tęgości.

  Witam, chciałbym uzyskać od kogoś porady co zrobić jeżeli reklamacja obuwia zostanie odrzucona w taki sposób: "Dokonano oględzin zareklamowanego (...)

 • reklamacja obuwia - porady

  Witam, Jakieś 5 miesięcy temu kupiłem buty zimowe ( coś ala trzewiki) firmy Prima Moda. Po jakimś czasie zobaczyłem , że but mi się zaczyna rozklejać (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane