Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ordynacja podatkowa (art. 21 - 119)

  ;  2) spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego;  3) spółdzielcze prawo do lokalu użytkowego;  4) prawo do domu jednorodzinnego spółdzielni mieszkaniowej; (...)

 • Ordynacja podatkowa (art. 272 - 344)

  objęte tajemnicą skarbową. Art. 295.  W toku postępowania podatkowego dostęp do informacji pochodzących z banku lub innej instytucji finansowej, a także do informacji uzyskanych (...)

 • Ustawa z dnia 20 kwietnia 2004 r. o indywidualnych kontach emerytalnych

  z podmiotem, do którego zostały przeniesione jego papiery wartościowe i środki pieniężne albo dokonać wypłaty transferowej do innej instytucji finansowej lub do programu emerytalnego, (...)

 • Opinia prawna na temat reklamacja do banku wzór

  Nie szukaj dłużej informacji na temat reklamacja do banku wzór, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Mylny przelew do odbiorcy

  rozważyć wniesienie skargi do Arbitra Bankowego, który rozstrzyga spory finansowe między bankiem a klientem. Warunkiem jest, by bank należał do Związku Banków Polskich lub by złożył oświadczenie, (...)

 • Ustawa o indywidualnych kontach emerytalnych

  z inną instytucją finansową i do dostarczenia potwierdzenia zawarcia umowy lub w przypadku przystąpienia do programu emerytalnego do dostarczenia potwierdzenia przystąpienia do (...)

 • Kasa mieszkaniowa sposobem na mieszkanie

  mieszkanie musisz udać się wybranego przez siebie banku i złożyć tam stosowny wniosek. Bank może określić wzór wniosku o udzielenie kredytu samodzielnie, tzn. że każdy bank może posiadać (...)

 • Nieterminowe rozpatrzenie reklamacji a szkoda

  , należałoby dokładnie udokumentować utracone korzyści. Konieczne byłoby np. udowodnienie, że brak dostępności do środków zdeponowanych w banku, co do których toczyło się postępowanie (...)

 • Zadania ośrodków adopcyjno-opiekuńczych

  przysposobienia dziecka oraz o kandydatach zakwalifikowanych do pełnienia funkcji rodziny zastępczej mogą zostać przekazane do wojewódzkich banków danych w innych województwach za wyrażoną (...)

 • Na jakich zasadach udziela się wsparcia nowej inwestycji z Funduszu Strefowego

  przeprowadzanej z wykorzystaniem pomocy publicznej.  Jakie koszty kwalifikują się do objęcia pomocą z tytułu setOstatni( '12' ); nowej setOstatni( '13' ); inwestycji?  Do kosztów (...)

 • Regulamin sklepu internetowego - wzór

  poważnymi konsekwencjami finansowymi. (pg) regulamin sklepu internetowego, wzór, regulamin, sklep

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Reklamacja butow - odmowa

  Witam, Dwa tygodnie temu zareklamowalam buty sportowe Reebok. Powodem Bylo odklejanie sie podeszwy w obu butach i pekniecie na szwach w jednym. Reklamacja (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU

  Poszukuję osób,które złożyły do sądu pozwy o wypłacenie należności z tytułu"polisa posagowa".Odwoływałam sie do PZU,ale bezskutecznie,dlatego (...)

 • KOMORNIK

  Witam.Zwracam się z prośbą o sposób postępowania w następującej sprawie;W 1996 roku przyszedł na świat mój syn,bardzo szybko rozwiązaliśmy (...)

 • Problem z mBank!

  Mam strasznie nieprzyjemną sprawe i problem. Pewnego dnia wchodząc na moje konto bankowe przez internet ze zdziwieniem zauważyłem że ktoś bo napewno (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO

  bardzo prosze o pomoc!! chciała by sie dowiedziec od osób ktore juz uzyskały uniewaznienie jak cały proces ten przebiega!! sam bede starał sie o unieważnienie! (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane