Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak zarejestrować firmę przez bank?

  pośrednictwem banku działalność mogą zarejestrować wyłącznie obywatele Polski. Cudzoziemcy powinni skorzystać z serwisu CEIDG; rejestracja odbywa się wyłącznie w formie elektronicznej. Jeśli (...)

 • Rejestracja VAT w handlu wewnątrzwspólnotowym

  . Podstawa prawna: Ustawa z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz.  U. 2004 r., Nr 54, poz. 535, ze zm.)  Rejestracja VAT w handlu wewnątrzwspólnotowym, numer unijny, (...)

 • Rejestracja VAT dla transakcji krajowych

  Rejestracja podatników „VAT czynnych” Rejestracja dla potrzeb podatku VAT ma podstawowe znaczenie dla każdego podatnika. Wykonanie obowiązku rejestracyjnego uprawnia m.in. do wystawiania

 • Porada prawna na temat rejestracja

  Nie szukaj dłużej informacji na temat rejestracja, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jak zarejestrować indywidualną działalność gospodarczą?

  rejestracja VAT jest obowiązkowa, to musisz dokonać jej przed pierwszą czynnością niepodlegającą zwolnieniu z VAT. Natomiast w przypadku wyczerpania limitu sprzedaży, zrób to przed pierwszą (...)

 • Nowe zasady dotyczące rejestracji bezrobotnych i poszukujących pracy

  Pracy z dnia 26 listopada 2004 r. w sprawie rejestracji bezrobotnych i poszukujących pracy (Dz. U. 2004 r., Nr 262, poz. 2607).  bezrobotni, rejestracja

 • Praca za granicą

  ewidencji ludności rejestracja w systemie podatkowym rejestracja w systemie ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych Praca w na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego Norwegia, Islandia i Lichtenstein

 • Nadanie numeru VAT UE stowarzyszeniu

  niezobowiązanego) skutkuje nałożeniem na Stowarzyszenie obowiązku rozliczenia podatku z tytułu importu usług telekomunikacyjnych (por. art. 17 ust. 1 pkt 4 ustawy VAT). stowarzyszenie, podatnik VAT, rejestracja

 • Wewnątrzwspólnotowa dostawa towarów i jej opodatkowanie VAT-em

  „wstecz”, gdyż informacja, czy dany numer jest poprawny, czy też nie, dotyczy tylko danej chwili.     Rejestracja jako podatnika VAT-UE a okres wykonywania czynności 

 • Rejestracja firmy w jeden dzień

  procedury jej tworzenia. Nowelizacja wprowadza zatem jedynie alternatywny model zakładania i rejestrowania spółki. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl rejestracja, spółka z o.o., spółka, KRS, (...)

 • Projekt nowelizacji Prawa o ruchu drogowym

  ;i odpowiednich tablic rejestracyjnych) podejmie po wniesieniu przez podmiot uprawniony opłaty administracyjnej i ewidencyjnej. Taka rejestracja będzie obowiązywała przez rok. Możliwe będzie

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Rejestracja.?

  Co zrobić i jaki koszt byłby gdybym chciał się poruszać traktorem samoróbką który jedzie max 25 km/h po drogach bez łamania prawa..??

 • Rejestracja

  Mam problem dotyczący rejestracji samochodu. Zakupiłem pojazd, a dowodem transakcji jest faktura VAT. (Robakkk) Mam problem dotyczący rejestracji samochodu. (...)

 • PROBLEM Z REJESTRACJA!!

  Witam, Otoz mam taki problem (w sumie nie ja ale mąż ktory kupil samochod). Troche to dlugie i skomplikowane ale postaram sie jak najprosciej wytlumaczyc (...)

 • Legalizacja zakupu ciągnika rolniczego - brak ciągłości umów

  Witam W roku 2005 nabyłem na podstawie Umowy kupna - sprzedaży ciągnik rolniczy Ursus C330 - rok produkcji 1982 od poprzedniego właściciela. Ciągnik (...)

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

  Witam. Kilka dni temu kupiłem auto z Niemiec, podpisałem umowę kupna- sprzedaży i na umowie tej sprzedający nie był ostatnim właścicielem pojazdu (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane