Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak wyjechać na leczenie do uzdrowiska?

  szpitalnych trzeba dołączać kserokopie tychże dokumentów.  Dostarczenie skierowania do NFZ Skierowanie na leczenie uzdrowiskowe może być przesłane do oddziału Narodowego (...)

 • Jakie prawa ma pacjent?

  kalendarzowego możesz trzykrotnie i bezpłatnie zmienić swoją decyzję.W ramach podstawowej opieki zdrowotnej masz prawo do badania oraz porady lekarskiej bez skierowania, w tym do nocnej (...)

 • Kodeks wyborczy

  przeznaczonych na postawienie znaku "x" powinny być jednakowe dla oznaczeń wszystkich list i nazwisk kandydatów.§ 4. Na karcie do głosowania oznacza się miejsce na (...)

 • Porada prawna na temat rejestracja skierowania do sanatorium przegladarka skierowan na lecz.uzdrowiskowe

  Nie szukaj dłużej informacji na temat rejestracja skierowania do sanatorium przegladarka skierowan na lecz.uzdrowiskowe , zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Praca za granicą

  skierowania do pracy za granicą dozwolone jest pobieranie opłat z tytułu poniesionych przez agencję zatrudnienia kosztów na: dojazd i powrót osoby skierowanej do pracy (...)

 • Możliwość korzystania przez dzieci z leczenia uzdrowiskowego

  bezpłatnie na stronie internetowej NFZ Na stronie internetowej Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia oraz stronach oddziałów wojewódzkich NFZ osoby oczekujące na wyjazd (...)

 • Skierowanie na leczenie uzdrowiskowe

  . Podmiot zobowiązany do finansowania świadczeń opieki zdrowotnej ze środków publicznych pokrywa do wysokości określonej w umowie oddziału wojewódzkiego Funduszu z sanatorium uzdrowiskowym (...)

 • Leczenie sanatoryjne ze skierowania z ZUS

  . Tak więc nie można w ciągu 12 miesięcy wyjechać więcej niż raz do sanatorium. sanatorium, skierowanie, ZUS, NFZ, leczenie, rehabilitacja, prewencja rentowa, ubezpieczony

 • Elektroniczne zwolnienia lekarskie (e-ZLA)

  /K. Jest ono traktowane na równi z zaświadczeniem stwierdzającym brak przeciwskazań do pracy na dotychczasowym stanowisku. Zaświadczenie e-ZLA/K będzie dostępne na profilu (...)

 • Zarządzenia sądu przy nadużyciach władzy rodzicielskiej

  dziecka do szpitala lub sanatorium, zarządzenie zastępujące zgodę rodziców na wykonanie koniecznego zabiegu operacyjnego, nakaz dokonania wydatku na potrzeby dziecka z (...)

 • Turnusy rehabilitacyjne dla niepełnosprawnych - jak skorzystać?

  , odpowiednie zaplecze do realizacji aktywnych form rehabilitacji, infrastruktura przystosowana do potrzeb grupy osób niepełnosprawnych ze względu na rodzaj niepełnosprawności oraz (...)

 • Rząd zabronił częstych wizyt w sanatorium

  dorośli Polacy mogli pojechać na leczenie w sanatorium nie częściej niż raz na 18 miesięcy. Obecnie ten okres jest krótszy i wynosi 12 miesięcy. Nowe prawo obowiązuje od 13 listopada (...)

 • Drożej za obiad i pokój w sanatorium

  zadzwonić do wybranego sanatorium i zarezerwować termin wizyty. Wówczas musimy pokryć koszty wyżywienia i zakwaterowania w ośrodku. Wysokość kosztów zależy od tego, w jakim sezonie (...)

 • Do lekarza zarejestrujemy się przez internet

  się równocześnie w kilku ośrodkach. System umożliwi również sprawdzenie czy np. w naszym mieście nie zwolniło się miejsce na zabieg, na który właśnie czekamy. Jeżeli (...)

 • Tego żądaj od lekarza. Nie może odmówić

  badanie, to naruszy prawo. Gdzie zawiezie nas wezwana karetka? W sytuacji, gdy zadzwonimy na pogotowie, nie możemy natomiast żądać, by ambulans zabrał nas do konkretnego szpitala. - Karetka wiezie (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

  Mąż prowadził samochód w stanie nietrzeżwym . Zabrano mu prawo jazdy na dwa lata. Okres ten już minął . Moje pytanie brzmi - Czy oprócz tego , (...)

 • Badania w RODK

  Czy ktoś wie jak wyglądają badania w Rodzinnym Osrodku Diagnostyczno-Konsultacyjnym ? Wiem, jestem juz po. Nie sądziłam, że będą tak wyglądały. (...)

 • ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

  Jak zaprzeczyć ojcostwu po upływie ustawowym okresie 6 miesięcy?Proszę o pomoc. (sylwek) ...powiem szczerze.... - mozna dobrym argumentem.... - prosze (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane