Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Rejestracja samochodu

  zameldowania. Meldunek jest bowiem jedynie obowiązkiem administracyjnym. Miejsce zamieszkania zaś jest miejscowością, w której dana osoba przebywa z zamiarem stałego pobytu.   rejestracja

 • Rejestracja samochodu

  . Wystarczająca jest zwykłą forma pisemna. Pełnomocnictwo to podlega opłacie skarbowej w wysokości 17 zł. rejestracja pojazdu, samochód, auto, pełnomocnictwo, dowód rejestracyjny, ruch drogowy

 • Gdy pojazd specjalny przestaje nim być, czy zmienić dokumenty? - opinia prawna

  innymi iż: ” rejestracja samochodu następuje w drodze decyzji administracyjnej, którą stanowi dowód rejestracyjny. Klasyfikacja pojazdu przez organ rejestrujący następuje na podstawie (...)

 • Porada prawna na temat rejestracja samochodu

  Nie szukaj dłużej informacji na temat rejestracja samochodu, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Rejestracja samochodu bez biurokracji

  państwie UE, nie będą musieli ponownie rejestrować tam samochodu; - obywatele, którzy przenoszą się na stałe do innego państwa UE, będą mieli 6 miesięcy na ponowne zarejestrowanie tam samochodu; (...)

 • Rejestracja samochodu sprzedanego bez zgody męża

  małżeństwa (umowa taka może wykazywać, iż samochód wchodził w skład majątku wspólnego małżonków). Rejestracja samochodu, samochód, auto, zarejestrowanie, mąż, żona

 • Rejestracja samochodu w Polsce

  zagranicy, rejestracja pojazdu, rejestracja, samochód

 • Przerejestrowanie samochodu a koszty

  prawdopodobna jest zmiana przepisów w tej kwestii od początku roku; planowane jest wprowadzenie tzw. opłaty rejestracyjnej, która obciążać będzie rejestrację każdego samochodu, nie tylko sprowadzanego (...)

 • Przerejestrowanie samochodu dla spółki

  Spółka z o.o. w trakcie rejestracji w KRS gdzie wkładem wspólnika jest aport w postaci samochodu. Przerejestrowanie samochodu na spółkę jest w zasadzie tylko konsekwencją faktu, iż staje się (...)

 • Rejestracja samochodu w spółce cywilnej

  możliwości zarejestrowania teraz samochodu na wspólników spółki cywilnej, gdyż rejestracji dokonuje się na wniosek właściciela, a wspólnicy już nimi nie są. Należy więc stanąć na stanowisku, (...)

 • Zdjęcie z fotoradaru a ukaranie członka zarządu

  Policja dysponuje zdjęciem, na którym widnieje rejestracja samochodu i informacja o wykroczeniu polegającym na przekroczeniu prędkości (nieznaczne przekroczenie około 20 km/h), natomiast ze zdjęcia

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Rejestracja samochodu

  Sprowadzono mi auto na tzw. nowych zasadach, czyli przed 10 marca b.r. Pierwsza odprawa celna została dokonana 9 dni po przekroczeniu granicy, ale i tak (...)

 • PROBLEM Z REJESTRACJA!!

  Witam, Otoz mam taki problem (w sumie nie ja ale mąż ktory kupil samochod). Troche to dlugie i skomplikowane ale postaram sie jak najprosciej wytlumaczyc (...)

 • rejestracja samochodu w niemczech

  witam chcialbym kupic samochod w niemczech i mam juz dosyc placenia akcyz, recyklingow i innych zbednych oplatktore wymysla nasze panstwo ,by utrudnic (...)

 • Rejestracja samochodu porzuconego

  Witam! W jaki sposob mozna zarejstrowac samochod porzucony przez wlasciciela? Wlasciciel byl winny nieduza kwote wlascicelowi warsztatu, w ktorym zostawil (...)

 • rejestracja samochodu z angli

  Mam takie pytanie , jak wyglada sprawa z rejestracją samochodu z angli, posiadającego kierownice z prawej strony? Czy jest możliwe zarejestrowanie w (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane