Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Rejestr karny

  Witam Parę lat temu zatrzymano mi prawo jazdy za jazdę po spożyciu alkoholu i moje pytanie dotyczy ile będzie to widniało w moich aktach?Z góry dziękuję (...)

 • Krajowy Rejestr Karny

  Witam. 19.12.2003r. otrzymałam wyrok za przestępstwo z art.292 $ 1 kk, karą było 8 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na okres 2 lat i orzeczenie (...)

 • Krajowy Rejestr Karny - zatarcie skazania.

  Siema, pytanie mam. jest możliwość usunięcia skazania z rejestru policji? Miałem nie tyle wyrok co grzywne, bo to był wyrok w zawiasach. 6 Lat temu (...)

 • Krajowy Rejestr Karny przez internet?

  Dowiedziałem się o jakichś zmianach które pozwolą na zdobywanie informacji z KRK przez internet, kiedy ma to nastąpić? Ktos wie coś więcej na (...)

 • Kiedy wygasnie wyrok - usuniecie z rejestru karanych

  Witam, mam pewno pytanie poniewaz kiedys zostalem skazany. Byl to wypadek samochodowy podczas ktorego prowadzilem i w ktorym zostali lekko podrapani koledzy. (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane