Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Prawo o szkolnictwie wyższym (art. 107 - 277)

  statut. 2. Komisję dyscyplinarną, o której mowa w art. 142 ust. 1 pkt 2, wybiera Rada. Tryb wyboru określa regulamin uchwalony przez Radę. 3. Komisje dyscyplinarne, o których mowa (...)

 • Regulamin sklepu internetowego - wzór

  poważnymi konsekwencjami finansowymi. (pg) regulamin sklepu internetowego, wzór, regulamin, sklep

 • Prawo własności przemysłowej (art. 1 - 62)

  wynalazek, wzór użytkowy albo wzór przemysłowy do korzystania. Art. 21. W przypadku przekazania wynalazku, wzoru użytkowego albo wzoru przemysłowego do korzystania zgodnie z art. 20, z (...)

 • Porada prawna na temat regulamin hotelu wzór

  Nie szukaj dłużej informacji na temat regulamin hotelu wzór, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ustalanie treści regulaminu wynagradzania

  , należy sporządzić we własnym zakresie dostosowanym do warunków danego zakładu pracy. regulamin wynagradzania, ustalanie treści, związek zawodowy

 • UOKIK bada umowy klubów fitness, pływalni i szkół tańca. Są nieprawidłowości

  jak m. in. rezerwacja hotelu czy podróży). Niedozwolone klauzule Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów przeprowadza regularne kontrole wzorców stosowanych w umowach z konsumentami. Postanowienia

 • Wynajem pokoju w hotelu

  usług. Jeśli regulamin nie daje uprawnienia do żądania zwrotu sumy w razie wcześniejszego wymeldowania się z hotelu lub w ogóle go nie przewiduje, to należy wziąć pod uwagę, iż rezerwując (...)

 • Ważne dla ubiegających się o certyfikat księgowy!

  , sekretarza Komisji oraz regulamin działania Komisji;sposób organizowania i regulamin przeprowadzenia egzaminu, szczegółowy zakres tematyczny egzaminu oraz wzór zaświadczenia, potwierdzającego (...)

 • Przebywanie na terenie zakładu pracy

  terenie zakładu pracy po godzinach pracy. praca, zakład pracy, czas pracy, pracodawca, przebywanie na terenie zakładu, regulamin

 • Ustawa o udostępnianiu informacji gospodarczych

  , zabezpieczania materiałów dowodowych, szczegółowe wymogi co do zawartości protokołu kontroli oraz wzór upoważnienia do kontroli, biorąc pod uwagę:  1) potrzebę zapewnienia efektywności (...)

 • Regulamin zawierający warunki stosowania telepracy

  stosowania telepracy. regulamin, telepraca, pracownik, pracodawca, czas pracy, ekwiwalent, telepracownik

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane