Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Regon - tryb i termin nadania

  „Osoby prawne, jednostki organizacyjne nie mające osobowości prawnej i osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą mają obowiązek zgłaszania do rejestru REGON bezpośrednio w urzędzie

 • Jedno okienko rejestracyjne dla przedsiębiorcy

  przedsiębiorców w rejestrze REGON zakłada brak konieczności bezpośredniego kontaktu przedsiębiorcy z urzędami statystycznymi. Po dokonaniu wpisu przedsiębiorcy do rejestru REGON urząd statystyczny (...)

 • Podstawowe obowiązki związane z rozpoczynaniem działalności gospodarczej

  po uzyskaniu numeru identyfikacyjnego REGON. Urząd statystyczny wydaje numer identyfikacyjny REGON nie później niż w ciągu 7 dni od daty otrzymania wniosku. Co należy zrobić aby uzyskać NIP? Złóż

 • Porada prawna na temat regon

  Nie szukaj dłużej informacji na temat regon, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Numery REGON dla wspólników spółek cywilnych

  Spółka cywilna jest zarejestrowana od 01.01.2000 roku i posiada jeden numer REGON. Od 31.03.2009 urząd statystyczny nadaje numer REGON spółce cywilnej i osobno wspólnikom. Czy wspólnicy spółek

 • Biura informacji gospodarczej - sposób na nierzetelnych kontrahentów

  żądającym:jeśli jest osobą prawną jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej: oznaczenie, siedziba i adres, numer identyfikacji podatkowej i numer REGON,jeśli jest osoba fizyczna (...)

 • NIP i REGON w sp. z o.o. w organizacji

  podstawie których wcześniej nadane numery REGON i NIP staną się numerami zarejestrowanej spółki z o.o.W przedmiocie wystąpienia o nadanie numerów REGON i NIP prosimy zapoznać (...)

 • Przejdź na nową Polską Klasyfikację Działalności - PKD 2007

  Społecznych zaktualizowany w tym trybie zbiór rejestru REGON oraz udostępni zbiory informatyczne rejestru REGON organom prowadzącym ewidencje działalności gospodarczej o podmiotach wpisanych (...)

 • Jak założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością? - Sekwencja czynności

  przedsiębiorców, podając nadany przez urząd statystyczny numer REGON. Złożenie wniosku w przedmiocie wpisu numeru identyfikacyjnego REGON, nadanego w rejestrze podmiotów gospodarki (...)

 • Zgłoszenie REGON spółki z o.o. do KRS

  Spółka z o.o nie zgłosiła do tej pory nr REGON do KRS. Na jakim formularzu powinna ona to zrobić? Wnioskodawca winien wypełnić formularz KRS-Z3 w celu ujawnienia nr REGON spółki z ograniczoną

 • Spółka z o.o. w organizacji

  spółki przedstawia się następnie w odpowiednim Urzędzie Statystycznym w celu nadania jednostce numeru REGON. Spółka może zarejestrować się w Krajowym Rejestrze Sądowym nawet nie posiadając numeru (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • REGON

  Witam, Miesiąc temu założyłem działalność gospodarczą a po 2 dniach na stronie internetowej GUS-u miałem już swój REGON. Chcę złożyć ofertę (...)

 • Kiedy staje się płatnikiem VAT

  Założyłem wniosek o rejestrację spółki z o.o. w KRS i złorzyłem do urzędu skrbowego druki NIP-2 i VAT-R., otrzymałem numer REGON. Od którego (...)

 • Zlecę odzyskanie długu.

  Ubojnia drobiu poszukuje chętnych do odzyskania bezzaliczkowo długu w wysokości ponad 125000 zł od firmy IKA sp. z oo z Kłodzka oraz od prezesa tej (...)

 • zmiany w zakresie dzialajnosci w sp z oo

  Czy po zatwierdzeniu przez notariusza zmian w zakresie dzialalnosci (poszerzenie) moge odrazu dzialac w tym nowym zakresie, czy dopiero jak dostane potwierdzenie (...)

 • Jak zakłada się spółkę z.o.o?

  Jak zaklada się spółkę z.o.o? (prezes) Etapy: 1). U notariusza sporządzasz akt założycielski, 2). Wymagany kapitał 50 000zł., 3). Występujesz (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane