Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wykazy podmiotów VAT

  zidentyfikowany na potrzeby podatku, jeżeli taki numer został przyznany, numer identyfikacyjny REGON, o ile został nadany numer PESEL, o ile podmiot posiada, numer w Krajowym Rejestrze Sądowym, o ile (...)

 • Jakich wydatków dotyczy zwrot VAT za materiały budowlane?

  materiałów budowlanych, które do 30 kwietnia 2004 r. były opodatkowane stawką podatku od towarów i usług w wysokości 7 %, a po tej dacie są opodatkowane wyższym podatkiem VAT, (...)

 • Likwidacja spółki cywilnej małżonków

  rejestru podmiotów gospodarczych (REGON), prowadzonego przez Główny Urząd Statystyczny. Zgłoszenia dokonuje się w miejscowym urzędzie statystycznym województwa -  w ciągu 14 dni od zaistnienia

 • Porada prawna na temat regon wyszukiwarka po nazwie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat regon wyszukiwarka po nazwie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Błąd w nazwie dłużnika w nakazie zapłaty

  zakładu taki związek nie funkcjonuje i postępowanie umorzył. Po wpisaniu nr NIP do wyszukiwarki regon ustaliłem, że na fakturze wpisałem nieco zmieniona nazwę i taka nazwa figuruje też w (...)

 • Prowadzenie dwóch działalności gospodarczych

  praktyki takiej odniosą się organy podatkowe. Nie ma Pan obowiązku dokonywania zgłoszenia do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych ani uzyskiwania nowego numeru REGON (należy jednak powiadomić urząd (...)

 • Prawo działalności gospodarczej a ustawa o swobodzie działalności gospodarczej - najważniejsze zmiany

  - Czynności kontrolne mogą być wykonywane przez pracowników organów kontroli po okazaniu legitymacji służbowej upoważniającej do wykonywania takich czynności oraz po doręczeniu upoważnienia (...)

 • Udostępnianie informacji gospodarczej

  konsumenta na pobyt czasowy lub stały, wezwania do zapłaty zawierającego:ostrzeżenie o zamiarze przekazania danych do biura,dane o adresie swojej siedziby i pełnej nazwie, a w przypadku gdy przedsiębiorcą (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane