Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wykazy podmiotów VAT

  5 następujących po sobie znaków. NIP należy wpisywać w formacie 9999999999.  Aby rozpocząć wyszukiwanie, w polu „Wykaz” zaznacz jedno z pól: wykaz "o którym (...)

 • Faktura VAT a spółka z o.o. w organizacji

  ;łki na fakturze, jednak w praktyce tak się postępuje. W przypadku jeśli faktura miałaby dokumentować dużą transakcję warto po uzyskaniu numeru NIP dokonać korekty takiej faktury i ująć (...)

 • NIP i REGON dostaniesz szybciej

  gospodarczej. Źródło: Ministerstwo Finansów NIP, REGON, firma

 • Porada prawna na temat regon gus wyszukiwarka po nip

  Nie szukaj dłużej informacji na temat regon gus wyszukiwarka po nip, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Obowiązki zgłoszeniowe spółki z o.o.

  ;w bankowych, adres siedziby i adres do korespondencji, adres prowadzenia działalności.  spółka, z o.o., spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, zgłoszenie, KRS, Regon, urząd statystyczny, (...)

 • Jedno okienko. Łatwiej będzie założyć firmę

  trzeba na to czekać ok. 25 dni; po zmianach ma to być 7 dni. Będzie to możliwe dzięki nadawaniu NIP-u i Regonu automatycznie po dokonaniu wpisu do KRS. Identyfikatory te nadawane będą (...)

 • Jedno okienko przyspieszy działność gospodarczą

  chwili rejestracji w KRS. Realizacja uproszczonego obowiązku zgłoszeniowego w zakresie danych uzupełniających będzie następowała już po wpisie do Krajowego Rejestru Sądowego i uzyskaniu NIP (...)

 • Chcesz zostać dostawcą internetu? Sprawdź jak działać zgodnie z prawem! - opinia prawna

  rozpoczynającego działalność są obowiązki wynikające z ustawy o swobodzie działalności gospodarczej i ustawy Prawo działalności gospodarczej, a także związane ze zgłoszeniem identyfikacyjnym do US (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane