Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Umowa najmu a opłata za media

  swoje koszty za media, których w rzeczywistości nie poniósł? Jakie konsekwencje podatkowe może mieć dla obojga stron zaistniała sytuacja: zawyżone koszty u jednego najemcy (większego) oraz (...)

 • Refakturowanie kosztów na najemcę a ryczałt

  zobowiązana płacić ryczałt? Od zapisanej w umowie kwoty czynszu, czy od kwoty czynszu powiększonej o wartość rachunku (refaktury) za media wystawionego najemcy? Zgodnie z art. 6 ust. 1a ustawy (...)

 • Refaktura za zużycie prądu a przychód

  . Polecamy także: Umowa najmu a opłata za media najem, refaktura, pozostałe przychody, energia elektryczna

 • Opinia prawna na temat refaktura za media

  Nie szukaj dłużej informacji na temat refaktura za media, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Odsprzedaż materiałów

  znajduje potwierdzenie w interpretacji indywidualnej prawa podatkowego wydanej przez Dyrektora Izby Skarbowej w Poznaniu z dnia 29 września 2009 r. ILPP2/443-875/09-2/MN. faktura VAT, refaktura, podatek (...)

 • Na czym polega refakturowanie?

  , refaktura

 • Ubezpieczenie - podatek VAT na fakturze

  2/443-396/08-2/EN). dzierżawa, ubezpieczenie, refaktura, stawka VAT, faktura VAT

 • Zwrot wydatków udokumentowanych paragonem

  udokumentowania zakupu przez podwykonawcę. zwrot wydatków, zwrot kosztów, refaktura, podwykonawca

 • Wystawienie faktury przy refakturze usług

  : kwiecień 2006, czy maj 2006? W deklaracji rozliczenia podatku VAT za jaki miesiąc powinnam uwzględnić powyższe faktury: za marzec, czy kwiecień? Ustawa o VAT nie przewiduje możliwości refakturowania (...)

 • Refaktura usług

  pokonanych odległości.Warto przeczytać też: Na czym polega refakturowanie? refaktura, miejsce świadczenia, usługi transportowe

 • Refaktura usług a deklaracja VAT-UE

  Spółka z o.o. wystawiła na podstawie zawartej umowy refakturę za bilety LOT zagraniczne. Faktura została wystawiona za stawką 0% na podmiot zagraniczny na Cyprze, który jest podatnikiem VAT (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane