Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Prawo autorskie i odlewy modeli 2012

  Witam, czy robienie odlewów z firmowych modeli, może być karane? Czy zrobienie kilku odlewów to już recydywa? Na raz kilku modelów. Czy recydywa (...)

 • przedterminowe zwolnienie

  Mam pytanie: czy 21-letni chłopak odsiadujący karę pozbawienia wolności ma duże szanse na warunkowe zwolnienie? Posiada następujące wyroki: pierwszy (...)

 • wyrok za rozbój

  Witam, sprawa wygląda następująco. Mój chłopak ma postawiony zarzut rozboju (art 280p1 kk, art158 p1 kkw zw z art 11 p2 kk) i wyrok sądu pierwszej (...)

 • Dokuczanie psychiczne

  Witam. Mam 15 lat. Chodzę do 2 gimnazjum. Mam kolegę z klasy Bartka, który mnie lubi i ja go też. W ostatnim tygodniu wiele narozrabiałem. Rzuciłem (...)

 • Kontroler MPK może zatrzymać mnie siła w tramwaju?!

  Witma, opisze dzisiejszą sytuacje. Jadę tramwajem. Mama nieważna kartę o jedne dzień. Moja wina. Mówię panom że wysiadamy za 3 przystanki bo jadę (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane