Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • RE:

  Witam. Mam mały problemik wczoraj zakupiłam autko, od gościa z innego miasta który przywiózł to autko z Niemiec.Umowę kupna sprzedaży spisaliśmy (...)

 • re re

  witam miesiąc temu miałem przykre zdarzenie wyprzedzałem samochód jechałem ok 80kh z tyłu za mna jechało jak sie puzniej okazalo ok130kh bmw ktore (...)

 • klient odesłał f-re

  Wykonaliśmy zgodnie z umową grę , jest dotępna z inetrnetu - zgodnie z umową, klient nam odesłał f-re i napisał że nie może jej zaksięgować (...)

 • Re: Potrzebuje porady ..

  Mam 17 lat i chce wiedziec czy moge samodzielnie pobierac alimenty ? Do 18 roku życia alimenty pobiera na Ciebie Twój opiekun prawny. Po ukonczeniu 18 (...)

 • Re : szukam dobrego adwokata

  Ja szukałem adwokata do spraw o rozwod w Kielcach i podział majatku w Starachowicach. Najpierw zapłaciłem za pełnomocnictwo jednej pani adwokat ale (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.